Y6 - Turkcell internete bağlanırken hata veriyor

eminmetehan

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar mobil interneti zerre sorun olmadan kullanıyordum taki sahte konum açıp sürpriz nokta kampanyasına katılana kadar (İşe yaramıyor bu arada uygulama sahte nokta olduğunu anlıyor bir şekilde ve banlanıyorsunuz) ondan beridir telefon internetinde sıkıntı bulunmakta. Şuan sadece Turkcell dijital operatör düzgün bir şekilde internete giriyor diğer chromedan play storea kadar hiçbir şey internete bağlanmıyor, internet bağlantısı yok olarak gösteriyor ama aslında var. Mobil ortak erişim noktası açınca zerre sıkıntı olmadan bilgisayardan internete girebiliyorum ve dijital operatör halen bağlanıyor ve güncel bilgileri gösteriyor!! Bir fotoğrafı gmaildan göndermeye kalkarsam gmailie erişmek için VPN gereklidir diye bir uyarı veriyor, onun dışında uyarı bile gözükmüyor internet bağlantısı yok harici. Bu nasıl bir sorun böyle arkadaşlar acaba sahte konum açarken virüs falan mı bulaştırdım?

Mobil ağ izinlerini kontrol ettim bütün uygulamaların izinleri var. VPN falanda kullanmıyorum, DNS ayarı otomatik.

Bir kaç kere denedim hocam çözüm olmadı, halen internet var ama yok.
An itibariyle bipte 5 günlük ban sürem bitti ve ''mucizevi'' bir şekilde internette düzeldi ve her uygulama sorunsuz bağlanıyor tekrar!! Anladığım kadarıyla Turkcell bipte banlandığım için bir şekilde uygulamaların mobil ağ izinlerini kaldırmış ama nasıl bir yasal zeminde bunu yapıyorlar hiçbir fikrim yok. İyice sahtekar bir şirket haline geldi...
APN sıfırlamayı denediniz mi?
An itibariyle bipte 5 günlük ban sürem bitti ve ''mucizevi'' bir şekilde internette düzeldi ve her uygulama sorunsuz bağlanıyor tekrar!! Anladığım kadarıyla Turkcell bipte banlandığım için bir şekilde uygulamaların mobil ağ izinlerini kaldırmış ama nasıl bir yasal zeminde bunu yapıyorlar hiçbir fikrim yok. İyice sahtekar bir şirket haline geldi...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı