Ya arkadaş bu bisiklet fiyatları ne böyle?

NobodyAnymore

Hectopat
Makaleler
1
Ya arkadaşlar bir bisiklet alayım diyorum ulan 5-6 sene önce 200 TL fiyatı olan bisikletlerin fiyatları 600-1000-2000-5000 civarında geziyor. Ulan alt tarafı 2 lastik, 2 demir parçası be. Şu ülkede 3, 5 tane mutluluğumuz var onlara da ulaşamıyoruz ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklı isyandır :D

Ben de bir ara heves ettim. Sabahları sahil havası alarak sürmek keyifli olur diye düşündüm. Hem kardiyo yerine de geçerdi. Fiyatları görünce koşarak uzaklaştım. Arabanın deposunu doldururuz o paraları verene kadar, bu ne oğlum dedirtti.

Ya arkadaşlar bir bisiklet alayım diyorum ulan 5-6 sene önce 200 TL fiyatı olan bisikletlerin fiyatları 600-1000-2000-5000 civarında geziyor. Ulan alt tarafı 2 lastik, 2 demir parçası be. Şu ülkede 3, 5 tane mutluluğumuz var onlara da ulaşamıyoruz ya.
Fiyatı yüksek bisikletler ileri düzey bisiklet kullanıcıları için. Dolar nedeniyle bilgisayar fiyatları gibi bisiklet fiyatlarında da artış oldu. Eğer giriş seviyesi bisiklet arıyorsanız fiyatları daha düşük olacaktır. İnternette bisiklet için özel forumlar var. Orada konu açıp belirlediğiniz fiyat aralığı için bisiklet tavsiyesi almanızı öneririm.

Bisikletlerle pek ilgim, alakam yok. Hikayesinde bir arkadaşım paylaşmış. Salcano'nun çekilişi varmış. Belki katılmak istersiniz, bu işler nasip. Belki siz kazanırsınız. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne zaman aldım hatırlamıyorum ama sanırsam 1 yıldan fazla oldu NG 650 HD 1500₺ civarna aldım. Şu an olmuş 2000. Btwin 340 750₺ almıştım, şu an 900. Artık bu fiyatlara bile almaya bakın bunlar daha da uçar gider. Hiç ucuzlar diye düşünmeyin.

Bisikletlerle pek ilgim, alakam yok. Hikayesinde bir arkadaşım paylaşmış. Salcano'nun çekilişi varmış. Belki katılmak istersiniz, bu işler nasip. Belki siz kazanırsınız. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam sosyal medya kullanmıyorum ama teşekkürler.

Televizyon fiyat-değişimlerini görmek için 3-5 günde bir fiyat aldım yaklaşık 1,5 aylık süreç bu şekilde. sanırım 2071'de bu televizyonu alabilirim.

4.299 TL
3.929 TL
3.699 TL
3.869 TL
4.299 TL
4.599 TL
4.599 TL
4.139 TL
4.899 TL
4.049 TL

Geri
Yukarı