Yabancı Arkadaş Edinmek için Uygulama Önerisi

Hocam benim de Polonyalı bir kız tanıdığım vardı. Polonyalı kızlar Türk erkeklerine karşı ilgili garip bir şekilde. En azından tanıştıklarımdan bu durumu sezdim. Tarih derslerinde de pek iyi anlatılmıyormuşuz gerçi. :D

Bu arada ülke serverlı oyunlar bulman fazlasıyla yeterli. Sayısız yabancı arkadaş edinmiştim.
Bizde Türk devletleri dışındaki tüm milletleri ülkeleri çok kötüleyici anlatıyoruz ne yazık ki
objektif bir tarih anlatıcılığı diye bir şey yok bu ülkede

Ya arkadaşlar adam yabancı arkadaş edinme uygulaması istemiş siz adamı Steam'e üye etmişsiniz gözünüzü seveyim :D

Bir tane Android uygulama vardı, sanal olarak kağıda bir şeyler yazıp şişeye koyup atıyordunuz, dünya üzerinde geziyordu şişeyi alıp kabul eden kişiyle arkadaş oluyordunuz, mesajlaşabiliyordunuz, çok hoş bir uygulamaydı. Bir kaç kişiyle tanıştım, biriyle hala konuşuyorum. Uygulamanın adını hatırlamıyorum, hatırlasam da şu an o kadar popüler midir onu da bilmiyorum.

Rastgele istek atacağın birinin kabul edeceğini sanmam demişsiniz kaç defa insanlara rastgele istek gönderdiniz ?
Birçok kişiye istek attım ve çoğu kabul etti. Çünkü 60 level Steam hesabım var. Bu arkadaş daha 1 oyunu olan bir hesapla, muhtemelen 3 veya 5 seviyedir, rastgele yabancıya istek atsa leveli düşük diye kabul edilmez bence. Eğer CSGO'dan tanışıp da ekleşirse bir şey diyememem. Ben rastgele atacağı istekler için diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı