Yabancı dizi önerisi

mustafatosun22

Hectopat
Daha fazla  
Malum yaz da geldi oyun oyna oyna nereye kadar. Dizi izlemeye karar verdim. Yabancı dizi önerilerinizi ve konularını bekliyorum. Şu ana kadar izlediğim yabancı diziler: Sherlock(izlediğim en iyi dizilerden hatta belki de en iyisi), The Flash, Legends of Tomorrow, Mr.Robot(başladım fakat bitirmedim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki çok klasik olacak ama Breaking Bad'i izlemediysen izlemeni öneririm. Gerçekten çok sağlam bir hikâyesi var. Onun dışında büyük bir kesim izlemiştir muhtemelen ama hayranlıkla izlediğim bir diğer dizi olan Spartacus'ü önerebilirim. Yalnız Spartacus dizisinde cinsellik oldukça fazla, şimdiden uyarımı yapayım. Kısaca iki dizinin de konularını söyleyeyim.

Breaking Bad: Kimya ögretmeni olan Walter H. White, ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için araba yıkamacısında iş yapmaktadır fakat bir süre sonra akciğer kanseri olduğunu ve az bir ömrünün kaldığını öğrenir. Ölmeden önce ailesine para bırakabilmek için tesadüfen uyuşturucu yaptığını öğrendiği Jesse Pinkman ile Metamfetamin işine girer.

Spartacus: MÖ 73-71 yıllarında Spartacus ve isyancı arkadaşlarının Roma'ya karşı ayaklanmasını, 3. Köle Savaşı'nı anlatıyor.

Son düzenleme:
Genius izleyebilirsin. Einstein'ın hayatını anlatıyor. Henüz ilk sezonda.
Dizi değil de belgesel önereyim: Cosmos: A SpaceTime Odyssey. Evren ve yaşam hakkında her şeyin bilimsel, evrimsel olarak anlatıldığı bir belgesel. Sadece 1 sezon(13 bölüm) ve her bölüm ~50 dakika.

Yeni konular

Geri
Yukarı