Yabancı film önerisi

Ynka

Hectopat
Merhabalar Amerika'nın çölümsü eyaletlerinde geçen yol hikayesi filmler oluyor 3-4 tane arkadaş arabayla yola çıkıyorlar başlarına olaylar geliyor bu tarz korku gerilim filmi var mı bildiğiniz çok hoşuma gidiyor bu konsept birkaç tane örnek vereyim.
Kurt kapanı, tepenin gözleri, veba, kanlı otoban...

Merhabalar Amerika'nın çölümsü eyaletlerinde geçen yol hikayesi filmler oluyor 3-4 tane arkadaş arabayla yola çıkıyorlar başlarına olaylar geliyor bu tarz korku gerilim filmi var mı bildiğiniz çok hoşuma gidiyor bu konsept birkaç tane örnek vereyim.
Kurt kapanı, tepenin gözleri, veba, kanlı otoban...

Lanetli ev kesinlikle izleyin favori korkularımdandır. Ve korku seansı serisini sırasına göre izleyin. Sırayı internetten bulabilirsiniz.

Zombi istilasından dolayı bir baba ve oğul eşini/kızını aramaya gidiyorlar dünyanın taa öbür ucundan onu aramaya çıkıyorlar. Çöllü yollardan, arabayla benzin bitiyor yardım falan derken olaylar oluyor. İstersen ismini verebilirim?

Kuzuların sessizliği. Film 2 tane seri katilden esinlenerek hazırlanılmıştır.

Kuzuların sessizliğini izledim.

Lanetli ev kesinlikle izleyin favori korkularımdandır. Ve korku seansı serisini sırasına göre izleyin. Sırayı internetten bulabilirsiniz.

Sadece korku sevmiyorum ucuz geliyor ben daha çok gerilim seviyorum çünkü gerçekçi oluyorlar.

Zombi istilasından dolayı bir baba ve oğul eşini/kızını aramaya gidiyorlar dünyanın taa öbür ucundan onu aramaya çıkıyorlar. Çöllü yollardan, arabayla benzin bitiyor yardım falan derken olaylar oluyor. İstersen ismini verebilirim?

İsmi nedir filmin?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 arkadaş birisinin düğünü öncesi parti yapmaya gidiyorlardı daha sonra damat kayboluyordu, başlarına bir sürü olay geliyordu ismini unuttum filmin.

Tam aradığınız bir film.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı