Yabancı forma önerisi

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni sezon formalarına çok bakamadım. Ama yeni sezon Bayern Münih ve Real Madrid formaları güzel gibi geldi. Belki 2008 Manchester United forması da alabilirim. Yeni sezon formalarından beğendiğiniz var mı?

Yeni sezon formalarına çok bakamadım. Ama yeni sezon Bayern Münih ve Real Madrid formaları güzel gibi geldi. Belki 2008 Manchester United forması da alabilirim. Yeni sezon formalarından beğendiğiniz var mı?
Galatasaray da yabancı dediyseniz PSG formaları güzel bence.

Bu sene çıkan Man United iç saha, yine bu sene çıkan Real Madrid iç saha bol alıp şort ve beyaz uzun çorapla kombin ederseniz efsane olacaktır.

Galatasaray da yabancı dediyseniz PSG formaları güzel bence.
Bizim bu sene çıkan formalar iyi değil be hocam Süper ligde bu senede avrupa kalitesinde forma yok.

Liverpool deplasman forması çok güzel bence ona bakabilirsin.

Gerçekten çok güzel forma ben de ilk onu almayı planlıyordum fakat açık renklerin kendime yakışmadığını düşünüyorum.

Bu sene çıkan man united iç saha, yine bu sene çıkan Real Madrid iç saha bol alıp şort ve beyaz uzun çorapla kombin ederseniz efsane olacaktır.

Bizim bu sene çıkan formalar iyi değil be hocam süper ligde bu senede Avrupa kalitesinde forma yok.

United forması armayı hiç beğenmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı