Yabancı Hip-Hop müziklerinden hangisini seviyorsunuz?

Ezbere iş yapmayın Hocam lütfen. Okuyun dediklerimi. Moderatör yanlış yapmış başlığı raporuda reddettiler.

Attığınız şarkılar arasında en iyisi Godzilla, diğerleri kendi arasında 2. - 3. 4.'lüğü belirlesinler. Onun dışında Yabancı RAP'in en iyisi belirlediğim sıradır.

Anlamadım aga ne oluyor Eminem HipHop yapmıyor mu? Ben Oldschool seviyorum, NF oldschool değil ama severim.
Başlık yanlış biliyorum senin suç un değil Moderatör'ün hata sı Birde reddetme rapor'u gönder di Yazdığımı dikkatli oku demişim ki "bu şarkılardan hangisini seviyorsunuz" yazdım.

Başlık yanlış biliyorum senin suç un değil Moderatör'ün hata sı bir de reddetme Rapor'u gönder di Yazdığımı dikkatli oku demişim ki "bu şarkılardan hangisini seviyorsunuz" yazdım.

Görmedim pardon, soracak olursan ben 6ix9ine gibi insanların şarkılarını ve kişiliğini sevmiyorum o yüzden Godzilla diyorum.

Görmedim pardon, soracak olursan ben 6ix9ine gibi insanların şarkılarını ve kişiliğini sevmiyorum o yüzden Godzilla diyorum.
Tekrar dikkatli oku. Sanatçıya göre değil Şarkı ya göre karar verin yazdım.

Tekrar dikkatli oku. Sanatçıya göre değil Şarkı ya göre karar verin yazdım.

Hocam dediğinize göre yaptım zaten, ben söze dikkat ediyorum ve yapılan göndermelere bu yüzden Godzilla diyorum, sözler desen diğerleri ergence gibime geliyor, hepsini önceden dinledim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı