Yabancı Hip-Hop müziklerinden hangisini seviyorsunuz?

Ha benim için Godzilla'dan sonra ne geliyor dersen Moonlight geliyor, ondan sonra SICKO MODE.
Sonunda XXXTentacion şarkısını seven birisi çıktı. Anlayın artık Ergenler tek dinlemiyor. Bunun için Forum'u bırakıyodum ben.

Sonunda XXXTentacion şarkısını seven birisi çıktı. Anlayın artık Ergenler tek dinlemiyor. Bunun için Forum'u bırakıyordum ben.

X'in 2-3 şarkısını sevmiyorum sadece, adamın kişiliği gayet yerinde ve iyi sözlere sahip düzgün Flow'u olan biri, Beat'leri 6ix9ine ve diğerleri gibi çok basit değil, her beat söyledi her söze ve her şarkısında flow muhteşem.

X'in 2-3 şarkısını sevmiyorum sadece, adamın kişiliği gayet yerinde ve iyi sözlere sahip düzgün Flow'u olan biri, Beat'leri 6ix9ine ve diğerleri gibi çok basit değil, her beat söyledi her söze ve her şarkısında flow muhteşem.
Aynen Slowmotion iyi gidiyor. Beat'ide Şarkılar'a uyumlu.

Diğerlerini dinlemedim ama Travis Scott'ın şarkılarını severim.
Kısaca SİCKO MODE.
Ben sadece onun SICKO MODE şarkısını dinliyorum. Güzel ama artık Drake gibi bazı Sanatçılar şarkılarını uzatıyor. Mesela 50 saniyeye kadar klip mi olur? Arkadaş aşırı saçma Eminem gibi direk gir bitir yani.

W.T.P. - Eminem
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İt Was A Good Day - Ice Cube
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
I Buy My Socks On 14th Street - Cazwell
Ruff Ryders' Anthem - DMX
Big Ole Butt - LL Cool J
U.N.I.T.Y. - Queen Latifah

Geri
Yukarı