Yabancı kız ile sevgili olunur mu?

Merhabalar, kızla Among Us'ta tanıştık. Sonra konuşurken Instagram falan istedi, verdim. Kız durmadan yazıyor. Beraber Among Us giriyoruz hep. Tek sıkıntı onun İngilizce konuşması. Fikriniz nedir? Kıza arkadaş gözüyle mi bakmalıyım?
Not: Kız fotoğraf attı, çok güzel.

Kıza bağlanma. Kızla konuştukca ingilizcen gelişecek. Yani sana artı olarak geri dönecek.

Merhabalar, kızla Among Us'ta tanıştık. Sonra konuşurken Instagram falan istedi, verdim. Kız durmadan yazıyor. Beraber Among Us giriyoruz hep. Tek sıkıntı onun İngilizce konuşması. Fikriniz nedir? Kıza arkadaş gözüyle mi bakmalıyım?
Sonra İleride Evlenirsin,Çocuğun sana sormaz mı baba nerede tanıştınız? among us oynarken deyince çocuğun evden kaçsa ne yapacaksın? Xd.
Kız fotoğraf attı, çok güzel.
Ha o zaman tabii olur o zaman konu değişir :D.

Eğer kız ise kanıt isteyin ses kayıtları video gibi. Fotoğraf atmakla olmaz. Büyük ihtimalle seni dolandırmak için böyle yola başvurmuştur.

lolcüselen 😁😁

Bana da İngilizce'mi geliştirmek için yabancı bir arkadaş lazım. Bence arkadaş kal ve karşılıklı yabancı dillerinizi geliştirin, uzak mesafe ilişkisi çok zor. Ben 500 kilometreye zor katlanıyordum. Ülkeler arası hiç mantıklı değil. Gönül bu olur derseniz, olmaz gerçekten. Hele hiç beraber bulunmadan uzaktan tanışıyorsanız, hiç olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı