Yağ yakmak için ne yapılmalı?

bqrqn

Decapat
Daha fazla  
**Boyum 1.84 kilom 84**

Daha önceden buna benzer bir konu açmıştım. Ancak belli sebeplerden fitness salonuna gidemeyeceğim. Ancak tüm vücudumda özellikle saç yüz sırt olmak üzere sivilce, çıban çok arttı. Saçıma sakalıma zarar veriyorlar ve verdiler de (bazı yerlerde saç sakal çıkmıyor). Bu sivilce artışı devam ediyor. Sağlıksız besleniyorum açıkçası. Vücudumda karaciğer yağlanması ve insülin direnci var. Yağ oranım da 30 civarı olabilir diye düşünüyorum ama teknik bakmazsak bayağı fazla bir yağ oranına sahibim. Bu sorunlar vücudumda sivilce başta olmak üzere birçok soruna sebep oluyor (bazı yerlerde kararma, yağlı vücut görünümü, meme büyüklüğü gibi). Ben de bundan dolayı pek fazla kilo vermeden yağ yakmak istiyorum. Kendimce şöyle düşündüm 2 aylık bir sürede haftada en 5 gün olmak üzere sabahları aç karna kahve içip koşuya gitmek. Koşu 2 periyot halinde 1 periyotta 3dk yürü 1 dk depar olmak üzere 4 tekrar ardından yine 3 dk yürüyerek gücümün sonuna kadar koşmak. Bu 1 periyot ardından 2. periyoda geçiyorum ve aynısını yapıyorum. Bunlardan sonra akşam vakti de mekik ve şınav düşünüyorum. Sağlıklı beslenme de olacak tabii. Tavsiyeleriniz var mıdır, doğru mu yapıyorum? Şimdiden teşekkür ederim biraz uzun oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı