Yağmacı bıçak+Battle Pass vs Delipop hançer

TSML

Picopat
Selamlar, elimde 4400VP var. Bildiğim kadarıyla delipop hançer 4350VP bunu mu almalıyım yoksa yağmac bıçak ve yanına battlepass skinlerini mi almalyım?
Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
1
Yer
Akdeniz Bölgesi
Selamlar, elimde 4400VP var. Bildiğim kadarıyla delipop hançer 4350VP bunu mu almalıyım yoksa yağmac bıçak ve yanına battlepass skinlerini mi almalyım?
Bu Battlepass berbat. Yağmacı bıçak çok güzel olsa da (ben kullanıyorum) delipop hançer bir tık daha güzel gibi. Act 2'nin Battlepass'ini bekleyin. Onun da skinleri ve bıçağı kötüyse delipop alın geçin. Ortalama veya üstüyse de yağmacı bıçak + battlepass yapın.

Yer
Bursa, Türkiye
Büyük ihtimalle bundan sonra gelecek bütün Savaş Biletleri'nde verilen silah kaplamalarına ekstra renkler açılabilecek. O yüzden yeni Savaş Biletini bekle ve eğer Yağmacı Bıçak mağazandan gider diye acele ediyorsan da bıçağı al derim. Yükseltmesini yaptığın zaman gayet hoş duruyor.

Kousei

Zeptopat

Bence hangi eco silahı kullanıyorsan onu bir de vandal Phantom'lardan hangisini kullanıyorsan onu al.

Gerek

Centipat
Diğer skinleri önemsemiyorsan eğer, sen bilirsin buradan ne alacağını ancak battlepass iyi değil. Diğer battle pass’i bekleyebilirsin eğer yağmacı alacaksan (yağmacıyı alır kalanını saklarsın), ama ben olsam; indirim mağazasından kullandığım, güzel bir skin (mesela: Classic, Ghost, Stinger, Spectre vs.) alabilirdim.

Tabii karar senin.

Riot Vanguard

Picopat
Makaleler
1
Yer
Ricardo Milos ile UGotThat dinliyor
Yağmacı alıp, diğer Battle Pass'i beklerdim.

Tried

Picopat
Yer
Kristiansand
Delipop güzel bıçak ama silah skini olsa daha iyi olur. Ben olsam yağmacı bıçak + gelecek battlepassi beklerim.

akn16

Decipat
Makaleler
3
Yer
Turbox Patlayıcı LTD. ŞTİ.
Altın Afet Hançer varsa iki tane silah skini al derim. Yoksa beklemen daha mantıklı. Yağmacı veya Delipop hançer güzel ancak daha iyileri gelecektir.

KS
TSML

TSML

Picopat
Kararımı verdim delipop bıçağı alıp diğer battlepass gelene kadar para biriktiricem fikirleriniz için teşekkür ederim.

Yukarı