Yağmacı bıçak+Battle Pass vs Delipop hançer

TSML

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, elimde 4400VP var. Bildiğim kadarıyla delipop hançer 4350VP bunu mu almalıyım yoksa yağmac bıçak ve yanına battlepass skinlerini mi almalyım?
Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, elimde 4400VP var. Bildiğim kadarıyla delipop hançer 4350VP bunu mu almalıyım yoksa yağmac bıçak ve yanına battlepass skinlerini mi almalyım?
Bu Battlepass berbat. Yağmacı bıçak çok güzel olsa da (ben kullanıyorum) delipop hançer bir tık daha güzel gibi. Act 2'nin Battlepass'ini bekleyin. Onun da skinleri ve bıçağı kötüyse delipop alın geçin. Ortalama veya üstüyse de yağmacı bıçak + battlepass yapın.

Büyük ihtimalle bundan sonra gelecek bütün Savaş Biletleri'nde verilen silah kaplamalarına ekstra renkler açılabilecek. O yüzden yeni Savaş Biletini bekle ve eğer Yağmacı Bıçak mağazandan gider diye acele ediyorsan da bıçağı al derim. Yükseltmesini yaptığın zaman gayet hoş duruyor.

Diğer skinleri önemsemiyorsan eğer, sen bilirsin buradan ne alacağını ancak battlepass iyi değil. Diğer battle pass’i bekleyebilirsin eğer yağmacı alacaksan (yağmacıyı alır kalanını saklarsın), ama ben olsam; indirim mağazasından kullandığım, güzel bir skin (mesela: Classic, Ghost, Stinger, Spectre vs.) alabilirdim.

Tabii karar senin.

Altın Afet Hançer varsa iki tane silah skini al derim. Yoksa beklemen daha mantıklı. Yağmacı veya Delipop hançer güzel ancak daha iyileri gelecektir.

Kararımı verdim delipop bıçağı alıp diğer battlepass gelene kadar para biriktiricem fikirleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı