Yağmacı bıçak vs Catrina

Bıç her zaman elimizde olması şart olan zorunlu olan bir şey ve bir bıça para veirrken yüksek rakamlar söz konusu olduğu için yağmacı bıçak tercih ederdim ene azından efektleri var çekim animasyonu vs. güzel.

Bıç her zaman elimizde olması şart olan zorunlu olan bir şey ve bir bıça para veirrken yüksek rakamlar söz konusu olduğu için yağmacı bıçak tercih ederdim ene azından efektleri var çekim animasyonu vs. güzel.
Catrina 2550VP - Yağmacı 3550 VP mağazama catrina gelmesini beklersem üste 1000VP bana kalıcak.
Asla düşünme direkt yağmacı.

Hem duruşu güzel. Hem efektleri var.

Ama ayrı olarak kelebek bakabilirsiniz ya da Asil Karambit. Champions serisi de alabilirsiniz.
Champions serisi beş para etmez arkadaşım aldı tutuşu falan iğrenç öyle karambit mi tutulur bir tek çevirmesi güzel.

Catrina 2550VP - yağmacı 3550 VP mağazama catrina gelmesini beklersem üste 1000VP bana kalacak.

Champions serisi beş para etmez arkadaşım aldı tutuşu falan iğrenç öyle karambit mi tutulur bir tek çevirmesi güzel.

1000 VP dediğin 60 lira bile değil :D catrina asla almazdım. Ben şahsen ilk bıçağım yağmacıydı şimdi champions seti delipop seti asil seti afet seti vs. aldım en sevdiğim champions karambit mesela.

Geri
Yukarı