Yağmacı Bıçak vs Delipop Hançer

Arkadaşlar 2600vp çok değil mi? 130/140TL para biz önce kalkıp RİOT gamesi eleştirmemiz gerekiyor böyle koyun gibi almak olmaz hani İstanbul a özel server yapıyorsunuz ama fiyatlara bak ben olsam 5 kuruş vermem o oyuna. Herkes talep açsın almasın bak nasıl düşürüyorlar. Bizim hatamız koyun gibi her şeyi almamız.
Sıkıntı döviz kuru hocam adamlarla bir alakası yok ki, en basitinden 1000 vp'ye battle pass almak için adamlar 10 birim para veriyor biz 50. normalde fiyatlar çok yüksek değil aslında ama Türk lirasının bir değeri olmadığı için her şey gibi pahalıya almış oluyoruz maalesef. Soruya gelecek olursak da bence delipop balta ikisinde de güzel ama 2600 vp'ye yağmacı geldiyse kaçırma derim.

Sıkıntı döviz kuru hocam adamlarla bir alakası yok ki, en basitinden 1000 vp'ye battle pass almak için adamlar 10 birim para veriyor biz 50. normalde fiyatlar çok yüksek değil aslında ama Türk lirasının bir değeri olmadığı için her şey gibi pahalıya almış oluyoruz maalesef.
Hocam el ile tutulan bir şey mi satıyorlar? Hayır eee o zaman neden 1000VP 20TL yapmıyorlar?

Yağmacı sıkar diyenleri dinlemeye devam edersen aldığının ertesi günü iade etmek istersin. Kimseyi dinleme zevkine hangisi uyuyorsa onu al, benim tercihim indirim yakalamışken alman.

Hocam herkesin yağmacıyı övmesinin nedeni herkeste olması bütçeniz az ise alın bayağı iyi gelmiş bana da 2500VP'ye geldi almayacağım.
Bana o bıçak bir yerden sonra sıkıcak gibi geldi mesela delipopta hep aynı renk gelse bayardı ama 3 rengin rastgele gelmesi hoş ama bana kalsa Prime karambit alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı