Yağmacı Vandal markete ne zaman gelir?

Ben 2 ay gibi onu bekledim, gelmeyince Ejder aldım. Ejder aldıktan iki gün sonra yağmacı geldi marketime, yani kesin bir şey yok..

Bu forum da olan bazı insanlar gerçekten çok kaba ya, raporlayabilirsin ya da cevap vermeyebilirsin. Arkadaş merak etmiş belki rastgele geldiğini bilmiyor sormak istiyor?, daha tatlı dilli olmak zor değil.

Boş konu olduğunu söylemek kabalık değil bence. Ayrıca başka nasıl geldiğini düşünebilir markete? Hadi başka türlü gelsin diyelim biz nasıl bilebiliriz ne zaman geleceğini? 1 dakika düşünse arkadaş açmayacak konuyu.

Boş konu olduğunu söylemek kabalık değil bence. Ayrıca başka nasıl geldiğini düşünebilir markete? Hadi başka türlü gelsin diyelim biz nasıl bilebiliriz ne zaman geleceğini? 1 dakika düşünse arkadaş açmayacak konuyu.
Kabalık değil mi?, bir dahakine ben de senin konuna boş konu diye yorum yapayım o zaman dostum. Sana göre boş olabilir, cevap vermek zorunda da değilsin, Belki sormak istediği şey size ne kadar süre de geldi, ne kadar daha beklemeliyim, başka bir skin mi almalıyım gibisinden cevaplar arıyor, sende beş dakika düşünsen böyle bir yorum yapmayacaksın belki.

Kabalık değil mi?, bir dahakine ben de senin konuna boş konu diye yorum yapayım o zaman dostum. Sana göre boş olabilir, cevap vermek zorunda da değilsin, Belki sormak istediği şey size ne kadar süre de geldi, ne kadar daha beklemeliyim, başka bir skin mi almalıyım gibisinden cevaplar alıyor, sende beş dakika düşünsen böyle bir yorum yapmayacaksın belki.

Sorabileceğini düşündüğün soruların hepsi öznel sorular. Yağmacı Vandal'dan daha beğendiği bir skin vardır almak ister veya beklemek istemez. Kişisel zevkine bağlı. Ayrıca konunun boş olup olmadığı da öznel değildir bana göre.

Sorabileceğini düşündüğün soruların hepsi öznel sorular. Yağmacı Vandal'dan daha beğendiği bir skin vardır almak ister veya beklemek istemez. Kişisel zevkine bağlı. Ayrıca konunun boş olup olmadığı da öznel değildir bana göre.
Bana göre boş bir konu değil, bende skin beklerken bilgi sahibi arkadaşlara sormak isterdim ne zaman gelir sizce?, ne kadar daha beklemeliyim gibisinden.
Ve farkındaysan birden fazla yorum gelmiş konuya, bu şekilde sadece sen cevap vermişsin, boş olup olmaması öznel değil mi cidden?

Yeni konular

Geri
Yukarı