Yakın Arkadaş İle Nasıl Sevgili Olunur?

Ozan B.

Hectopat
Daha fazla  
18 yaşındayım ve sınıfımda hoşlandığım bir kız var. Ben gidip kendisiyle sevgili olmak istediğimi konuşacağım ama ondan önce en yakın arkadaşından ihtimal vermesini istedim. Bana o seni kardeşi olarak görüyor, ihtimal vermiyorum, onun içini bilirim dedi ancak istersen bir şansını da dene dedi.

Eğer reddederse çok utanırım, yüzüne bakamam ve ne yapacağıma da kesinlikle karar verebilmiş değilim. Eğer bu hafta söyleyemezsem kızı tekrar göremeyeceğim, şansım şimdi tahminen çok az da olsa bu haftadan sonra tamamen yok olacak.

Sizce ne yapmalıyım? Kız bana birkaç kez kanka dedi ve ben kesinlikle şimdiye kadar hiç demedim, son zamanlarda o da dememeye başladı. Ancak din konusunda başka bir arkadaşımla olgun insanlar gibi tartıştım ve o da şuna daha bir şey söyleme dedi.

Hocam, hiç bu konunun üstüne gitme derim. Arkadaş olarak kal şimdilik. Zaman zaman ona, senin arkadaş olarak bakmadığını hissetirirsin.

Bence acele etme aranızda ki samimiyeti arttır. Kızlar genelde fazla samimi olduğu kişilerden hoşlanır. Arayı sıkı tut hem kanka demesi güzel ben çok gördüm önce kanka olup sonra sevgili olan. :D:D

Bence acele etme aranızda ki samimiyeti arttır. Kızlar genelde fazla samimi olduğu kişilerden hoşlanır. Arayı sıkı tut hem kanka demesi güzel ben çok gördüm önce kanka olup sonra sevgili olan. :D:D

Hocam, hiç bu konunun üstüne gitme derim. Arkadaş olarak kal şimdilik. Zaman zaman ona, senin arkadaş olarak bakmadığını hissetirirsin.

Haziran'dan sonra daha görüşebileceğimizi sanmıyorum.

Kardeşim bence şöyle yap kızın genel durumuna bir bak davranışına arkadaşlarına eğer ukala kendini beğenmiş biri değilse ve seninde karizma az yerinde isen git söyle söylemeyip ömrünün sonuna kadar pişmanlık olarak kalacağına söyle kurtul hiç yoksa söylemedim demezsin.

Kardeşim bence şöyle yap kızın genel durumuna bir bak davranışına arkadaşlarına eğer ukala kendini beğenmiş biri değilse ve seninde karizma az yerinde isen git söyle söylemeyip ömrünün sonuna kadar pişmanlık olarak kalacağına söyle kurtul hiç yoksa söylemedim demezsin.
Söylersem ve reddederse asıl o zaman içimde kalır, asla unutamam. Şu tavsiye benim dediğimden daha kötü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı