Yakın arkadaşa hediye tavsiyesi

Benzer yorumlar yapılmış ama ben de eksik kalmayayım. Bir kahve kupası ve kitap çok güzel ikili olur gibi geldi. Benim kitap önerim Robinson Crusoe.

Benzer yorumlar yapılmış ama ben de eksik kalmayayım. Bir kahve kupası ve kitap çok güzel ikili olur gibi geldi. Benim kitap önerim Robinson Crusoe.
Bu tavsiyeler üzenine araştırma yaptım ve pandalı (panda onun için çok özel) bir kupa fincan buldum onu alacağım kitap tavsiyesi için teşekkürler.

Geçen yıl tanıştığım bir arkadaşım var kız ve yaklaşık 20 yaşında doğum günü yaklaşıyor. Ne almalıyım sizce? Arkadaşımın özelliklerini yazayım kısaca;
-Edebiyat ile ilgileniyor.
-Kahve, çay, salep içmeyi çok sever.
-Manevi şeylere maddi şeylerden daha çok değer verir.
-Anı kalacak kalıcı şeyler sever genel olarak.

Özellikleri bunlar ama bunun dışında güzel önerilere de açığım.

925 ayar gümüş lotus çiçekli kolye alabilirsiniz. Her zaman onunla olacak bir şey + lüks ve şık duruyor.
Fiyatları 100-300 TL arası.

Dosya Ekleri

• 420B7E5E-7D99-4CD3-8206-A3CBA86004B2.jpeg
    420B7E5E-7D99-4CD3-8206-A3CBA86004B2.jpeg
    19,2 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Umarım yakın arkadaşın bu konuyu görmez :D
Sarılın. Bunu unutmayacaktır.

Geçen yıl tanıştığım bir arkadaşım var kız ve yaklaşık 20 yaşında doğum günü yaklaşıyor. Ne almalıyım sizce? Arkadaşımın özelliklerini yazayım kısaca;

Kahve makinesi alabilirsin.

Umarım yakın arkadaşın bu konuyu görmez :D
Sarılın. Bunu unutmayacaktır.
Umarım görmez :D .

5-10 kişi toplanıp sahile gidin, gün sonunu da ufak bir pasta ile getirirsiniz olur biter. :)
Pek ortak arkadaşımız yok vardı başka şehirde :(.

925 ayar gümüş lotus çiçekli kolye alabilirsiniz. Her zaman onunla olacak bir şey + lüks ve şık duruyor.
Fiyatları 100-300 TL arası.
Güzel fikir geçen kolye severim dedi laf arasında hem saklamayı sever böyle şeyleri ömür boyu kalır onunla :).

Klişe gelecektir belki ama bir bardak, kupa vs tarzı şeyler alabilirsiniz. :) Maden kahve, salep tarzı şeyleri içmeyi seviyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı