Yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi önerisi

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda yakın bir kız arkadaşımın doğum günü var ve ben bir hediye almak istiyorum. Kendisi daha önceki konuşmalarımızda Taylor Swift'in sweatshirtlerinden istediğini söylemişti. Alsam çok mantıklı olur gibi geliyor çünkü hem onu dinlediğimin bir göstergesi olur hem de istediği bir şeyi almam hoş olur. Bu işin güzel tarafı. Maalesef bu ürünler dolar ile satılıyor ve bir tanesi yaklaşık 350-400 TL. Ben bu parayı şu anda bunun için harcayamam. Sizin önerileriniz nelerdir?

Not: Size garip gelebilir ama kız Ben 10'i çok seviyor :D Anime dizilerine de ilgi duyduğunu söylemişti. Figür gibi bir şey de alabilirim.

Merhaba. Yakın zamanda yakın bir kız arkadaşımın doğum günü var ve ben bir hediye almak istiyorum. Kendisi daha önceki konuşmalarımızda taylor Swift'in sweatshirtlerinden istediğini söylemişti. Alsam çok mantıklı olur gibi geliyor çünkü hem onu dinlediğimin bir göstergesi olur hem de istediği bir şeyi almam hoş olur. Bu işin güzel tarafı. Maalesef bu ürünler dolar ile satılıyor ve bir tanesi yaklaşık 350-400 TL. Ben bu parayı şu anda bunun için harcayamam. Sizin önerileriniz nelerdir?

Not: Size garip gelebilir ama kız ben 10'i çok seviyor :D anime dizilerine de ilgi duyduğunu söylemişti. Figür gibi bir şey de alabilirim.

Figürler de pahalıya gelir gibi en iyisi siz kolye alın sevecektir kolye her kızda işe yarar :D

Merhaba. Yakın zamanda yakın bir kız arkadaşımın doğum günü var ve ben bir hediye almak istiyorum. Kendisi daha önceki konuşmalarımızda Taylor Swift'in sweatshirtlerinden istediğini söylemişti. Alsam çok mantıklı olur gibi geliyor çünkü hem onu dinlediğimin bir göstergesi olur hem de istediği bir şeyi almam hoş olur. Bu işin güzel tarafı. Maalesef bu ürünler dolar ile satılıyor ve bir tanesi yaklaşık 350-400 TL. Ben bu parayı şu anda bunun için harcayamam. Sizin önerileriniz nelerdir?

Not: Size garip gelebilir ama kız Ben 10'i çok seviyor :D Anime dizilerine de ilgi duyduğunu söylemişti. Figür gibi bir şey de alabilirim.
Dostum bana kalırsa ortada bir şey yokken en fazla 30 - 40 TL arası anahtarlık falandır belki şapka olur alabilirsiniz.

Marka isimleri yasak mı bilmiyorum ama 2. 1TL kampanyasıyla 2 kolye alırsın 40 50 TL'ye 2. 1 TL olarak gelir 2 tane vermiş olursun hem
D:

Birbirimize takma isimler takmıştık, bu isimlerin olduğu Penguen'li kupa yaptırdım yıllardır çalışma masasında yer alıyor. Bu tarz bir hediye olabilir.

Anime falan seviyorsa manga veya manga seti al. Bir daha basılmayan çok manga seti var. Denk getirebilirsen güzel bir tane, hem hatıra olur hem de yıllar geçtikçe hem maddi hem manevi deger kazanır.

Kolye, bileklik, ya da Spotify kullanıyorsa en sevdiği müziği kare koduyla cam yapıyorlar kod ile okutturup müzik çalıyor en son 50 TL civarıydı fiyatı.

Geri
Yukarı