Yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi önerisi

Merhaba. Yakın zamanda yakın bir kız arkadaşımın doğum günü var ve ben bir hediye almak istiyorum. Kendisi daha önceki konuşmalarımızda Taylor Swift'in sweatshirtlerinden istediğini söylemişti. Alsam çok mantıklı olur gibi geliyor çünkü hem onu dinlediğimin bir göstergesi olur hem de istediği bir şeyi almam hoş olur. Bu işin güzel tarafı. Maalesef bu ürünler dolar ile satılıyor ve bir tanesi yaklaşık 350-400 TL. Ben bu parayı şu anda bunun için harcayamam. Sizin önerileriniz nelerdir?

Not: Size garip gelebilir ama kız Ben 10'i çok seviyor :D Anime dizilerine de ilgi duyduğunu söylemişti. Figür gibi bir şey de alabilirim.
Kitap okumayı seviyorsa kitap al kızlar kitaplardan çok hoşlanır

Hocam cahilliğime verin manga nedir?

Japonların çizgi romanı. Nasıl Marvel ve DC filmlerinin/dizilerinin temeli çizgi romanlarına dayanıyorsa aynı şekilde animelerinde %90'ı mangalarına dayanıyor ve ona göre yapılıyor.

Sevdiği animelerin adını öğrenip birazcık araştırmayla bulabilirsiniz.

Japonların çizgi romanı. Nasıl Marvel ve DC filmlerinin/dizilerinin temeli çizgi romanlarına dayanıyorsa aynı şekilde animelerinde %90'ı mangalarına dayanıyor ve ona göre yapılıyor.

Tamam teşekkür ederim.
Manga veya kupa alacağım galiba herkese teşekkürler.

Hocam kıza sordum izlediği ve sevdiği tüm animelerinin mangalarının onda mevcut olduğunu soyledi.
Hocam kıza sordum izlediği ve sevdiği tüm animelerinin mangalarının onda mevcut olduğunu soyledi.

Ne alayım o zaman mangayı eledim mecbur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı