Yakın zamanda silinen fotoğrafları geri getirme

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Fotoğrafları dün sildim, bugün geri getirmek istiyorum. 2 dosya halindeydi, nasıl geri getirebilirim? Emin olduğunuz programları önerirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Tamamen sildiyseniz, yani geri dönüşüm kutusunda değilse, Recuva kullanabilirsiniz. Verilerin üzerine yazılmaması önemli o yüzden işlemden önce diske fazla yazmamaya çalışın. Umarım kurtarabilirsiniz.

Tamamen sildiyseniz, yani geri dönüşüm kutusunda değilse, Recuva kullanabilirsiniz. Verilerin üzerine yazılmaması önemli o yüzden işlemden önce diske fazla yazmamaya çalışın. Umarım kurtarabilirsiniz.
Onların üstüne bir .txt 2 tane falan da .png formatında dosya sildim. Recuva ile normal tarama denedim fakat sonuç alamadım. Derin taramada ise sürekli saçma sapan indirmediğim fotoğraflar çıkıyor, genelde discord serverlerindekilerin profil fotoğrafları veya youtube video kapakları çıkıyor. Çok saçma.

Onların üstüne bir .txt 2 tane falan da .png formatında dosya sildim. Recuva ile normal tarama denedim fakat sonuç alamadım. Derin taramada ise sürekli saçma sapan indirmediğim fotoğraflar çıkıyor, genelde Discord Server'larındakilerin profil fotoğrafları veya Youtube video kapakları çıkıyor. Çok saçma.
Derin tarama sonucunda da dosyalar çıkmadıysa kurtarmak bayağı zor gözüküyor. Şu programlara da bakabilirsiniz:

Kurtarma yazılımlarını portable şeklinde bulup harici bir USB bellekten çalıştırabilirseniz daha iyi olur zira bunlar da yüklendiğinde diske yazılıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı