Yakınlarımıza karşı kendimiz hakkında söyleyemediklerimiz

İzlesene merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü insanları öldürmeyi çok kolay aklıma getiriyorum demişsiniz ya, daha da şüphelendim.
Empati yoksunluğu,
Anlık karar,
Uzun vadeli düşünmemek,
hariç hepsi var. Uzun vadeli düşünürüm genelde ve empatim çok iyidir sayın hocam.

Test Sonuçları:

Tren Senaryosu: 1.'si Psikopatların seçtiğimi yaptığını, 2. öncülde ise psikopatların yapmadığını seçtim. Ama açıkçası psikopatlar bence yanındaki şişman adamı trene atıp 5 kişiyi kurtarmayı direkt olarak tercih etmez çünkü benim şahsi kanaatimce o insanların arasında kötü insanlar da olabilir. Ben kötü insanlar için arkadaşımı tren yaylarına atmam. 5'i de kötüyse 5'i de ölebilir. İyi insanlar yaşadıkça ve yararlı insanlar yaşadıkça benim açımdan sorun yok. Testteki 2. öncül biraz genelleyememiş kusura bakmasın adam.

Hitler Senaryosu: Tereddüt ettirir açıkçası ne yapacağımı bende kestiremiyorum. Bir bebeği kolay kolay öldüremem şu an ki psikoloijmle. Yetişkin olsa yada büyük olsa daha kolay yaparım hatta yaparım yüksek ihtimalle. Ancak bebeği öldüremem sanırım.

Diğer Test: 40 üzerinden 28 ile psikopat olduğumu söylüyor.
Kronik bir rahatsızlığım var ve ailemden başka çok az insan biliyor. Arkadaşlarımdan bunu fark eden olsa bile kendim söyleyemiyorum.
Geçmiş olsun hocam. İnşallah tez vakit iyileşirsiniz.

Tanıdığım tüm insanlar beni çok yanlış tanıyor.

Dışardan çok acımasız ve kalpsiz görünüyorum (böyle olmaktan çekinmiyorum). Tüm arkadaşlarım böyle söylüyor. Fakat kendi içimde çok fazla duygusal biriyim.

Daha söylemediğim bir çok şey var 🤠

Her şeyi yazamam ama çok gizli olmayan şeyleri yazabilirim.

1) İyi bir lise kazanmış olsam da çalıştığım için değildi (tabii ki çalıştım ve çok stres yaşadım). Biraz doğuştan gelen zeka, çalışma ve biraz şans diyebiliriz. Ama kesinlikle matematik dışındaki derslerde kendi çalışmam fazla etkili.

2) İnsanlarla takılmayı sevmem. İnternet ortamı her türlü daha rahat gelir bana.

3) 12 yaşıma kadar bez takmıştım kaslarım yüzünden :( Gerçi kaç akrabam bilmiyor bunu ben de bilmiyorum :D

4) Çoğu şeyden hemen sıkılırım. Nadiren 1 2 hafta idare eder bir şey.

5) Gömlek ve pantolon giydiğimde arkadan bakanlar yetişkin sanıyorlar. 1.70 boy ve 100 kilo sahibi bir insanım. O yüzden ciddi bir insan olduğumu düşünürler. Ama ben genelde şirin ve küçük şeylerle vakit geçirmeyi severim. Hayvan olur, bebek olur, oyuncak olur. Çok severim öyle şeyleri.

6) Yukarıda belirttiğim gibi. Genelde güzel kadınlar çekici gelmez bana. Hatta çoğu insanın "Ne güzel kadın ya" dediği kadınlara "Bunlar mı güzel?" derim (ya içimden ya dışımdan). Şirin olanlar daha çok hoşuma gidiyor. Tabii 100 kilo bir etçil gördüklerinde bana aynı tepkileri vermiyorlardır muhtemelen :')

Dıştan bakılınca anlaşılmamasına şaşıyorum cidden bunların. Kimle yeni tanışsam hiç böyle bir insan olmadığımı düşünüyorlar.

Tanıdığım tüm insanlar beni çok yanlış tanıyor.

Dışardan çok acımasız ve kalpsiz görünüyorum (böyle olmaktan çekinmiyorum). Tüm arkadaşlarım böyle söylüyor. Fakat kendi içimde çok fazla duygusal biriyim.
Aynı şey benim içinde geçerli. Beni ailem dahil herkes taş kalpli ve duygusuz bilir. Bilmezler ki başımı yastığa koyduğumda üzüldüğüm konuları veya geçmişte olan bir şeyi düşünüp çok ağlamışlığım vardır. Kolay kolay kimseye baş başa kalmadığımız zaman hariç sevgi veya acıma duygusu göstermem. Belki duygusal sandıkları kişilerden bile daha duygusalımdır. Bu hep böyle olacak. Yanımda birileri varken içime ağlayacağım, kendimle kaldığımda dışıma.

İzlesene merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü insanları öldürmeyi çok kolay aklıma getiriyorum demişsiniz ya, daha da şüphelendim.
Psikopat çıktım fakat böyle şeylere pek inanmıyorum.

Geri
Yukarı