Yaklaşık 1 haftalık boosteroid deneyimim

NeKRoZ

Hectopat
Daha fazla  
Evet selam yaklaşık 1 hafta oldu ve boosteroid deneyimlerimi sizle paylaşmak istedim umarım almayı düşünen veya alacak olanlara yardımcı olur.

Eksileri.

1. fiyat gerçekten Türkiye şartlarında çok pahalı euro ile alındığı için sinir ediyor biraz insanı.
2. 50 Mbps internetle bile ping çıkabiliyor ara sıra oyuna girmeden Speedtest'ten internetizini test etmenizi öneririm.
3.daha uygulaması beta aşamasında olduğu için stabil değil ve o yüzden tarayıcı üzerinden girmeniz gerekiyor.
4. deneme süresi yok.

Artıları.
1. ben Marvel Spider-Man oynamak için almıştım ve oyun gayet stabil çalışıyor medium ayarlar da.
2.oyun kütüphanesi muadillerine göre çok çok zengin.
3. canlı destek ekibi yardımcı oluyor bir sorun olduğunda fakat arada dil engelini saymazsak.
4. VPN gibi şeylerle uğraşmıyorsunuz direk oyuna girebiliyorsunuz.

Gelelim benim yorumuma sırf Marvel Spider-Man oynamak için aldım o da zaten yaklaşık 2 saat önce bitti pahalı olduğunun farkındayım fakat sırf bilgisayarının kaldırmadığı ve çok oynamak istedeğiniz bir oyun varsa 1 aylık alınabilir bence.
Peki son konu alınır mı?
Kesinlikle alınır.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi sosyaller.

Hocam benim internet 25 Mbps çok önceden 1 saatlik almıştım sanki iyiydi ama tam hatırlamıyorum. Sizce değerler nasıl olur. Site içinde internet testi yaptığım zaman orta diyor. Yalnız kütüphanesi çok geniş ve kaliteli.

Dediğim gibi denemedim hiçbir FPS oyunu. Fakat denersem onu da aktarırım deneyimlerimi ayrı bır konuda.

FPS oyununda lag problemi çok oluyor hocam. Sonuçta bulut tabanlı oynuyoruz. Fakat Single Player için oynayacak sisteminiz yok ise alınır. Ama bu şartlarda o oyunları almak yerine bunları oynatacak PC alabilirsiniz :)

FPS oyununda lag problemi çok oluyor hocam. Sonuçta bulut tabanlı oynuyoruz. Fakat Single Player için oynayacak sisteminiz yok ise alınır. Ama bu şartlarda o oyunları almak yerine bunları oynatacak PC alabilirsiniz :)

Her şey çok pahalı ortalama APU bir PC 7000 civarında bunu 1 aylık alıp oynarsın yani alacağın bir bilgisayarın yerini tutamaz zaten.

Hocam benim internet 25 Mbps çok önceden 1 saatlik almıştım sanki iyiydi ama tam hatırlamıyorum. Sizce değerler nasıl olur. Site içinde internet testi yaptığım zaman orta diyor. Yalnız kütüphanesi çok geniş ve kaliteli.
fazla lag vs. olcağını sanmıyorum en az 25 mbps istiyor eğer çok fazla marvel spider man gibi oyunları oynamak gibi bir isteğiniz varsa euro artmadan alın derim sonra çok geç olabiliyor 🙂

Ben 85 Mbps internetle Cyberpunk 2077'yi çok rahat oynuyorum. Aynı zamanda RDR 2, Arkham Knight da oynadım hiç lag sorunuyla karşılaşmadım. Ama bende şöyle bir sorun var ki Google Chrome'dan oynayınca lag oluyor kasıyor Opera'yla oynadığımda yağ gibi akıyor hiçbir sorun yok sizde öyle deneyin bence.

Ben 85 Mbps internetle Cyberpunk 2077'yi çok rahat oynuyorum. Aynı zamanda RDR 2, Arkham Knight da oynadım hiç lag sorunuyla karşılaşmadım. Ama bende şöyle bir sorun var ki Google Chrome'dan oynayınca lag oluyor kasıyor Opera'yla oynadığımda yağ gibi akıyor hiçbir sorun yok sizde öyle deneyin bence.

Ya Online oyunları denemedim fakat evet hikayeli oyunlarda yağ gibi akıyor haklısınız.

Hocam 2 sorum olacaktı. Mobil platform için var mı?
25Mbps yeter mi cp 2077 için?
Gamepadde titreşim yapıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı