Yaklaşık olarak 900´üncü bölümde olan ve hala devam eden bir animeye başlanır mı?

Sizce One piece ye başlamalı mıyım?

Üşengeç değilsen başlayabilirsin. Zevk meselesi tabii ama bence zaman kaybindan baska bir sey degil. Guzelim yabanci diziler varken komediden baska bir sey icermeyen (bildigim kadariyla) bir cizgi dizgiyi izlemek sacma. Animelere karsi on yargim tok bu arada. Death Note, fire Force ve demon slayer bitirmiştim. Hepsi de iyiydi ama bilmem kaç bolun degillerdi.

520 civarı bölümünü izledim, izlemenizi önermem. Tek amaçları uzatabildikleri kadar uzatmak. Onun yerine 75 tane 12 bölümlük veya 38 tane 24 bölümlük çok daha güzel animeler izleyebilirsin.

Üşengeç değilsen başlayabilirsin. Zevk meselesi tabii ama bence zaman kaybindan baska bir sey degil. Guzelim yabanci diziler varken komediden baska bir sey icermeyen (bildigim kadariyla) bir cizgi dizgiyi izlemek sacma. Animelere karsi on yargim tok bu arada. Death Note, fire Force ve demon slayer bitirmiştim. Hepsi de iyiydi ama bilmem kaç bolun degillerdi.
Bilmediğin belliymiş. Mangası daha akıcı anime biraz sakız gibi.

Ben şu anime yerine şu kadar anime izleyebilirsin olayına karşıyım. Bir süre sonra hepsi aklından silinir gider bu daha fazla zaman kaybı olur. Ben uzun serilerden Naruto (fillerlariyla) ve bleach (fillerlariyla) izledim. Yani zaten 7-8 ay olmuş başlamişsan gunceldesindir başlamamişsan önermeme gerek yok.

Geri
Yukarı