Yakuza serisi indirimde!

Zaten Game Pass ile hepsi var. 30 TL'ye bütün seriyi bitirmek varken, tek tek bu fiyatları vermenin mantığı yok. Koleksiyon için alacakları bilemem.
8 tane Yakuza oyunu var. 1 Yakuza oyununu bitirmek 60-70 saat suruyor ortalama. Kendini kasip ayda 1-2 oyun bitirmektense satin alip sonsuza kadar sahip olmak daha mantikli bence.

Son düzenleme:
8 tane Yakuza oyunu var. 1 Yakuza oyununu bitirmek 60-70 saat suruyor ortalama. Kendini kasip ayda 1-2 oyun bitirmektense satin alip sonsuza kadar sahip olmak daha mantikli bence.
İndirilimli denen fiyatlara bakarsan toplamı 500 TL'yi geçiyor neredeyse. 500 TL'ye 16 ay Game Pass üyeliği alırsın. 1.5 yıl üyelikle Yakuza'nın sülalesi biter :)

30 TL'ye bütün seriyi bitirmek var derken Game Pass 30 TL demek istemiştim. Ne kadar sürdüklerini bilmiyorum. Tarzım olmadığı için oynamadım. En kötü 3 aylık üyelikle seri biter herhalde. 3 aylık üyelik 90 TL. Yine karlı. Yüzlerce oyuna da ekstra erişim olacağını unutmamak lazım. Tabii sevdiğim bir oyunsa ben de Steam üzerinden almayı tercih ederim orası ayrı. Yalnız 8 serilik bir oyunu da almazdım herhalde çok tuzlu :)

İndirilimli denen fiyatlara bakarsan toplamı 500 TL'yi geçiyor neredeyse. 500 TL'ye 16 ay Game Pass üyeliği alırsın. 1.5 yıl üyelikle Yakuza'nın sülalesi biter :)

30 TL'ye bütün seriyi bitirmek var derken Game Pass 30 TL demek istemiştim. Ne kadar sürdüklerini bilmiyorum. Tarzım olmadığı için oynamadım. En kötü 3 aylık üyelikle seri biter herhalde. 3 aylık üyelik 90 TL. Yine karlı. Yüzlerce oyuna da ekstra erişim olacağını unutmamak lazım. Tabii sevdiğim bir oyunsa ben de Steam üzerinden almayı tercih ederim orası ayrı. Yalnız 8 serilik bir oyunu da almazdım herhalde çok tuzlu :)
Baktim simdi de orijinal seri toplam 225 TL. Bana gecici bir sekilde oynamaktansa satin almak daha mantikli geldi. Ki zaten oyunlarin her biri 70 saatlik. Imkani yok her ay 1-2 tane 70 saatlik oyun bitirmenin. Kendimden biliyorum, Gamepass for PC ile Yakuza 0'i bitirip ustune Kiwami 1'e baslamistim ve insani yoruyor ayni seyler yapmak bir 70 saat daha. O yuzden en mantiklisi satin alip 3 ayda bir vb. oynamak. Hikayeli oyunlar sonucta.✍️🙂

Baktim simdi de orijinal seri toplam 225 TL. Bana gecici bir sekilde oynamaktansa satin almak daha mantikli geldi. Ki zaten oyunlarin her biri 70 saatlik. Imkani yok her ay 1-2 tane 70 saatlik oyun bitirmenin. Kendimden biliyorum, Gamepass for PC ile Yakuza 0'i bitirip ustune Kiwami 1'e baslamistim ve insani yoruyor ayni seyler yapmak bir 70 saat daha. O yuzden en mantiklisi satin alip 3 ayda bir vb. oynamak. Hikayeli oyunlar sonucta.✍️🙂
Ben serinin tam olarak nelerden oluştuğunu bilmediğim için Yakuza Kiwami Like a Dragon'u da kattım. 259 TL gözüküyor o. Hepsi dahil 500 ediyor demiştim. Üst üste aynı seriyi oynamak dediğiniz gibi sıkar ve yorar. Yine de her bir tane oyunu için bir aylık Game Pass alıp bitirmesi bana daha mantıklı geliyor. Çünkü o para ile sadece Yakuza değil yüzlerce oyun oynama imkanınız da oluyor. 225 TL ile 7,5 aylık Game Pass alınabiliyor. Yine bana mantıklı gelen Game Pass. Ama tercih meselesi.

Ben oyuncular en çok nasıl karlı çıkarın peşindeyim :) Malum fiyatların geldiği durum ortada. Maddi durumum el verse bile abuk zubuk oyunlara o kadar paralar veresim gelmiyor. Yakuza için demiyorum bunu. Genel olarak parasını hak eden oyun olduğunu düşünmüyorum. Anca parmakla sayılır. En son Jurassic World Evolution 2 Deluxe ön siparişi verdim Steam'den. 100 TL olduğu için bana çok ucuz geldi. Çünkü ilk oyunu bile hala 200 TL gibi fiyatlara satılıyor. Ön sipariş olduğu için güzel bir fiyat biçmişler. Dinazorlara ilgim olduğundan kaçırmadım :)

Kiwami 2'yi alıp koleksiyonu tamamlamayı düşünüyorum. Fakat oyunun tamamını seyrettiğim için oynaması ne derece zevkli olur bilmiyorum.

Oyunları İngilizce oynadığım için Türkçe yaması hakkında bilgim yok. Fakat Xbox için de Türkçe oluyordur. Anonymous'un yamaları genelde uyumlu oluyor. Bütün serinin Türkçesi var mıdır, bilmiyorum.
Yakuza 0 için yama kurmuştum fakat çalışmamıştı. Diğer oyunları bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı