Oyun Yakuza serisi Microsoft Store'da zamsız fiyatla satılıyor

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar öncelikle. Bildiğiniz gibi Yakuza serisine büyük bir zam geldi. Lakin Microsoft Store'da fiyatlar aynı kalmış. Ayrıca tüm Yakuza oyunları Game Pass'te mevcut. Lakin tüm oyunları tek seferde bitirebilecek güce herkes sahip değil. Yani oyunu kalıcı olarak satın almak ya da Game Pass üzerinden oynamak size kalmış. Ayrıca tüm oyunların fiyatını ve saatini yazdım. Saatini de sadece ana hikaye/yan hikayeler ile beraber şeklinde yazdım. Yakuza'nın yan hikayeleri ana hikayeler kadar güzel. Sadece ana hikayelerle giderseniz pişman olursunuz.

1662907579792.png

Yakuza 0 - 60 TL - 30/120 Saat
Serinin en iyi oyunudur bana göre. Kesinlikle parasını hak ediyor. Oynamazsanız pişman olursunuz.

1662907784293.png

Yakuza Kiwami - 60 TL - 20/70 Saat
Serinin ilk oyununun Remake'idir. Yine efsane bir hikaye ile Yakuza serisi devam ediyor.

1662907927893.png

Yakuza Kiwami 2 - 125 TL - 20/70 Saat
Serinin 2. oyununun Remake'idir. Bu sefer daha iyi grafiklerle Yakuza serisi bizi karşılıyor.

1662908410344.png

The Yakuza Remastered Collection - 240 TL - 80/300 Saat
Bu pakette Yakuza 3, 4 ve 5'in Remaster versiyonları var. Tekil fiyatları 125 TL yerine 240'tan almanızı öneririm.

1662908768204.png

Yakuza 6: The Song of Life - 60 TL - 20/50 Saat
Kiryu'nun hikayesinin son oyunu. Grafikler kendini aşmış. Diğer oyunları oynamadan da oynayabilirsiniz.

1662909144999.png

Yakuza: Like a Dragon - 182 TL - 50/90 Saat
Bu sefer yeni bir karaker ile oynuyoruz oyunu. Ayrıca yeni dövüş sistemi de oyuna ayrı bir hava katmış.

Bu oyunlar email hesabına mı kaydediliyor? Yani yeni bir email ile kaydolsam iki gün sonra satabilir miyim?

@yesososo :(

Son düzenleme:
Bu oyunlar email hesabına mı kaydediliyor? Yani yeni bir email ile kaydolsam iki gün sonra satabilir miyim?
Steam hesabına değil, Microsoft hesabına geliyor. Yani bu oyunları almak için Microsoft hesabına ihtiyacın var. Oynamak için de Microsoft Store'dan Xbox uygulamasını yüklemen lazım. Eğer satmayı düşünüyorsan Yakuza: Like a Dragon şu an büyük bir indirimde. Yarın süresi doluyor. Ayrıca Yakuza: Like a Dragon PC, Xbox One ve Xbox Series olmak üzere 3 farklı platformdan oynanabilmekte.

Steam hesabına değil, Microsoft hesabına geliyor. Yani bu oyunları almak için Microsoft hesabına ihtiyacın var. Oynamak için de Microsoft Store'dan Xbox uygulamasını yüklemen lazım. Eğer satmayı düşünüyorsan Yakuza: Like a Dragon şu an büyük bir indirimde. Yarın süresi doluyor. Ayrıca Yakuza: Like a Dragon PC, Xbox One ve Xbox Series olmak üzere 3 farklı platformdan oynanabilmekte.
Yeni hesaba alıp işim bitince veririm birine diye düşünüyorum, PS'de yaptıkları gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı