Yakuza Türkçe yama silinmiyor

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Denemek için yakuza 0 yüklemiştim crackli, biraz oynadıktan sonra beğendim. İndirim olursa Steam'den alırım deyip sildim ama yama kayıt defteri ile kurulduğundan program ekle veya kaldırdan silmeye çalışınca bu hatayı veriyor. Kayıt defterinden yakuzayla ilgili ne varsa sildim düzelir belki diye ama şunların bulunduğu dosyanın adının yakuzayla alakası yok, onu da silmem gerekiyor mu ve bu hatayı nasıl çözebilirim?

Adsız.png

dqodqwdqw.png

Oyunu yüklü olduğu alandan sildiyseniz gerek yok. Büyük ihtimalle o hatayı verme sebebi masaüstünde kısayol olduğu içindir, zamanında crack kullanırken benzer olayları yaşamıştım. Oyunu beğenip almak istemeniz güzel bir şey, ilk mesajı yazan arkadaşa çok takılmayın.

Oyunu yüklü olduğu alandan sildiyseniz gerek yok. Büyük ihtimalle o hatayı verme sebebi masaüstünde kısayol olduğu içindir, zamanında crack kullanırken benzer olayları yaşamıştım. Oyunu beğenip almak istemeniz güzel bir şey, ilk mesajı yazan arkadaşa çok takılmayın.
Teşşekür ederim zaten pek umrumda değil çünkü daha önce oynamadığım türde bi oyun olursa sevip sevmeyeceğim belli değil demosu da bulunmuyorsa crackli olarak deniyorum genelde bunlar asyalı oyunlar olduğundan yoksa video izleyerek ya da incelemelere bakarakta fikir sahibi olabilirim. Zaten silinmeyen şey oyun değil yama bi problem yoksa kalsın o halde.

Yaptığı şey yanlış ve bunu dediğiniz için buna devam edecek. Sürekli crack indirip beğenince alması ne kadar mantıklı? Bilgisayar virüs tarlasına dönmüştür zaten. Daha önce de tartışıldı bu. Siz de mesaj atmışsınız zaten. Çatır Çatır Korsan Kullanıyorum - Technopat Sosyal

@Hellblazer Aku Sen yine de virüs riskine karşın Kaspersky Free ve Malwarebytes yazılımları ile tarama yap dostum.
Yaptığı şey yanlış ve bunu dediğiniz için buna devam edecek. Sürekli crack indirip beğenince alması ne kadar mantıklı? Bilgisayar virüs tarlasına dönmüştür zaten. Daha önce de tartışıldı bu. Siz de mesaj atmışsınız zaten. Çatır Çatır Korsan Kullanıyorum - Technopat Sosyal
Kullanılmasına tabii ki karşıyım, ancak Yakuza oyunları video izlemek ile sevilecek tarzda değil. Buna ek olarak satın almak istemesi gayet iyi bir davranış, sürekli crack kullanacağını düşünmüyorum. Öyle olsaydı oyunu satın almak istemezdi mantıken, o yüzden çok abartmamak lazım.

@Hellblazer Aku Sen yine de virüs riskine karşın Kaspersky Free ve Malwarebytes yazılımları ile tarama yap dostum.

Kullanılmasına tabii ki karşıyım, ancak Yakuza oyunları video izlemek ile sevilecek tarzda değil. Buna ek olarak satın almak istemesi gayet iyi bir davranış, sürekli crack kullanacağını düşünmüyorum. Öyle olsaydı oyunu satın almak istemezdi mantıken, o yüzden çok abartmamak lazım.
Paylaştığım konuda @The Anorak 'nın dediği yol izlenebilir. En azından güvenli.

Benzer taktiği legal yollarla da yapabilirsiniz. Steam üzerinden oyun alınır. 2 saat'in altında oynanır eğer sarıyorsa sorun yok. Eğer beğenmediyseniz. Yardım > Steam Destek > Oyunlar ve Uygulamalar > Satın alınan oyun > Umduğum gibi değil > İade talebinde bulunmak istiyorum.

Kaskpersky kullanıyorum taratırım. İndirdiğim yer bir sürü virüs bulunduran fake sitesi açılmış insanların bu sitelerden indirmemeleri için sürekli uyaran bi yer isim vermeyeceğim anlamayan yoktur.

Geri
Yukarı