Yamaç paraşütü başlangıcı için ekipman önerisi

Ester Han

Centipat
Merhabalar yamaç paraşütüne başlamayı düşünüyorum. Kurs olarak flyanatolia diye bir firma buldum iyi gibi duruyor 3750tl kurs ücreti var. Piyasadaki en uygunu bu galiba daha uygunu varsa bilgilendiriniz lütfen. Kursu bitirdikten sonra alınması gereken ekipmanlar nelerdir ve ne kadar tutar? Tavsiye edilecek ekipmanlar kaliteli olursa sevinirim.

Sahipsiz

Decapat
Merhaba,
Kurs fiyatları; taşıma, sigorta, yeme içme gibi konular nedeniyle değişkenlik göstermektedir. Bunları ekledikten veya çıkararak bir fiyat karşılaştırması yapabilirsin. Ancak aşağı yukarı aynı fiyatları bulacağını düşünüyorum. Arayıp sormadan kesin birşey söylemek mümkün değil.
Bu sporda en önemli konu eğitimdir. Ücretinden daha çok eğitimin kalitesi önemlidir.
Eğitim öncesi kimseye malzeme önerisinde bulunmuyorum. Önce kursu bitirmelisin. Ve malzeme konusunda seni en doğru yönlendirecek kişi eğitmenin olacaktır. Çünkü yamaç paraşütü kanatları performans ve güvenliğine göre kategorize edilmektedir. Hangisi ile başlayacağını, seni eğiten kişi bilecektir.
Kurs bitiminde tecrübelerini paylaşırsan sevinirim.
Keyifli uçuşlar dilerim.

Yukarı