Çözüldü Yamalı GTA 4 0xc0000142 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Şişman Adam

Hectopat
Merhaba,

GTA 4'ü sorunsuz oynayabiliyorken 1.0.7.0 yamasını yaptığımda aşağıdaki şekilde hatayı alıyorum. Process Monitor ile kontrol ettiğimde birkaç tane DLL dosyasının eksik olduğu görünüyor. Ancak System32 ve SysWOW64 klasörlerini kontrol ettiğimde ilgili DLL dosyalarının mevcut olduğunu görüyorum.

Process Monitor ile aldığım raporu da paylaşıyorum. Raporda eksik olduğu söylenen DLL dosyalarının dizini olarak oyunun kurulu olduğu dizin gösterilmiş. Acaba raporda belirtilen DLL dosyalarının hepsini oyunun kurulu olduğu dizine de mi kopyalamam gerekiyor? Peki System32'dekileri mi yoksa SysWOW64'dekileri mi kopyalamam gerekir? Yoksa sorunum DLL dosyalarının eksikliğinden değil de başka bir sebepten mi kaynaklanıyor?

İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Process Monitor ile aldığım rapor:
Logfile rar

Dosya Ekleri

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun DLL dosyaları yüzünden kaynaklanmıyor. Hatanın sebebi oyunun orijinal olmaması.

Satın alın.

Söylediğim gibi DLL dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayıp yeniden denedim. Yine aynı hatayı aldığım. Rapora baktığımda DLL eksikliği görünmemekte. Ancak onun dışında görünen diğer sorunları ve çözümlerini bilmiyorum.

Yeni raporu paylaşıyorum:
Logfile2 rar

Sorun DLL dosyaları yüzünden kaynaklanmıyor. Hatanın sebebi oyunun orijinal olmaması.

Satın alın.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı