Yamalı Windows 8

M

metin95

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce küçük yamalı Win8 Pro indirdim. Masaüstüne girdiğimde küçük bir pencere çıktı ve şunu kur şunu kurma seçenekleri çıktı. Bu yamalı Win8'ler sıkıntı çıkartır mı bunu öğrenmek istiyorum. Bugün elime şuankinden daha iyi performanslı bilgisayar geçecek ve ona temiz win8 kurmak istiyorum. Sorun çıksın istemem. Microsoft toolkit ile aktivasyon yapmak sistemde sıkıntı çıkartır mı ? Örneğin çökme, kasma gibi.. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
KS
M

metin95

Ziyaretçi
Teşekkür ederim, peki kurulumdaki etkinleştirme için ne yapmam gerekir ?

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
NG4HW-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

Google'dan araştırıp kalanını bulursun anahtarın.

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Şunuda okumanızı tavsiye ederim. Her ne kadar Win XP için anlatılsada Win tüm sürümleri için bu geçerlidir. Hiç bir zaman yamalı bir işletim sistemi kullanmayın. Bu tür sistemleri kullanıyorsanız sonradan istediğiniz kadar güvenlik yazılımı korun sizi korumaz.Çünkü temel sağlam değil, hatta temelin içinde hırsızlar var :)

Zemana Blog: Karanlık Windows

KS
M

metin95

Ziyaretçi
Şunuda okumanızı tavsiye ederim. Her ne kadar Win XP için anlatılsada Win tüm sürümleri için bu geçerlidir. Hiç bir zaman yamalı bir işletim sistemi kullanmayın. Bu tür sistemleri kullanıyorsanız sonradan istediğiniz kadar güvenlik yazılımı korun sizi korumaz.Çünkü temel sağlam değil, hatta temelin içinde hırsızlar var :)

Zemana Blog: Karanlık Windows
Teşekkürler, iki bilgisayara da yarın temiz kurulum yapacağım :)

Yukarı