Yan bina fiberken benimki VDSL

Kekoxyd

Hectopat
Merhaba iyi Sosyaller. Şu anda TurkNet kullanıyorum fakat Türk Telekom'a geçmeyi planlıyorum sorunum şu alt yapım sorgulattıgımda 72Mbps download gozukuyor. Yani VDSL yan binamı sorgulattıgımda ise 100Mbps fiber altyapı gözüküyor. Şu an benim kullanıdığım altyapı bakır olduğundan çok fazla kopmalar yaşıyorum. Ben fiberi nasıl aktif ettirebilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi Sosyaller. Şu anda TurkNet kullanıyorum fakat Türk Telekom'a geçmeyi planlıyorum sorunum şu alt yapım sorgulattıgımda 72Mbps download gozukuyor. Yani VDSL yan binamı sorgulattıgımda ise 100Mbps fiber altyapı gözüküyor. Şu an benim kullanıdığım altyapı bakır olduğundan çok fazla kopmalar yaşıyorum. Ben fiberi nasıl aktif ettirebilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Müşteri hizmetlerini arayın olmazsa twitterdan baskı yapın yine olmazsa bölge müdürünün yanına gidin.

Hocam sizin binanızda fiber yokmuş ki aktif ettirebilesiniz. Fiber altyapı talebinizi belirten bir dilekçe verebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle, Twitterla olacak şeyler değil bunlar.
Kendi sürecimi anlattığım konuyu okuyabilirsiniz : TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Geri
Yukarı