Yan binalarımda fiber olmasına rağmen bende yok

cihan16

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Üniversite dolayısıyla yeni bir ev tuttum çeşitli firmalardan altyapı sorgulattım. Superonline'nin 8 numaralı binada fiber altyapısı olmasına rağmen 6 numaralı benim binamda fiber çıkmıyor. Bu konu için ne yapabilirim bilen var mı?

Ayrıca Türk Telekom altyapısı kullanan diğer firmalarda baktığımda 80 Mbps VDSL çıkmasına rağmen TurkNet'te 50 Mbps çıkıyor. Eğer Superonline fiber işini çözemezsem taahhüdsüz bir VDSL internet bağlatmayı düşünüyorum. Netspeed, TurkNet, Millenicom gibi seçenekler var siz hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Üniversite dolayısıyla yeni bir ev tuttum çeşitli firmalardan altyapı sorgulattım. Superonline'nin 8 numaralı binada fiber altyapısı olmasına rağmen 6 numaralı benim binamda fiber çıkmıyor. Bu konu için ne yapabilirim bilen var mı?

Ayrıca Türk Telekom altyapısı kullanan diğer firmalarda baktığımda 80 Mbps VDSL çıkmasına rağmen TurkNet'te 50 Mbps çıkıyor. Eğer Superonline fiber işini çözemezsem taahhüdsüz bir VDSL internet bağlatmayı düşünüyorum. Netspeed, TurkNet, Millenicom gibi seçenekler var siz hangisini tavsiye edersiniz?
Bütçe nedir?

zaten en pahalı olarak 170-180 TL Türknet var diye biliyorum tavsiye ederseniz onu da alabilirim sorun yok. Hizmet açısından bakıyorum o yüzden.

Yeni binalarda var. Sitelerde var. Türkiye’de sistem seni sınıfa sokuyor düşün.
Evin olduğu bölgede hala gecekondular var. Bizim bina normal bina muhtemelen 10 yaşından küçüktür. Diğer binalarda o tarz birşey olsa gerçekten garip anlayamadım. Müşteri hizmetleri ilgili bayi ile görüşün dedi.

Zaten en pahalı olarak 170-180 TL TurkNet var diye biliyorum tavsiye ederseniz onu da alabilirim sorun yok. Hizmet açısından bakıyorum o yüzden.

Evin olduğu bölgede hala gecekondular var. Bizim bina normal bina muhtemelen 10 yaşından küçüktür. Diğer binalarda o tarz bir şey olsa gerçekten garip anlayamadım. Müşteri hizmetleri ilgili bayi ile görüşün dedi.

O zaman direkt onu alın hizmet bakımından iyidir. Sadece müşteri hizmetleri telefonda yok Online işlemler üzerinden kayıt açıyorsunuz ama Technopat'ta bile var müşteri hizmetleri.

Geri
Yukarı