Yan dairede fiber varken bize ne zaman gelir?

Türk Telekom altyapı müdürlüğüne dilekçe ile başvuru yapmanız gerekmekte olup 1km yakınınızdaki binayı da dilekçede belirtin ortalama işleme alınma süresi 6 aydır. En geç 1 yıl içinde probleminiz ortadan kalkar. Yolda kazı yapılmasında herhangi bir küsur problem yok ise Mesela çok dar ara sokaklara girmezler işte ne bileyim kepçenin giremiyceği otopark sorunu olan sürekli araçların park ettiği noktalarda tek dilekçeyle girmezler en az 10 dilekçe gerekli. Ama yol müsait ise tek dilekçe işi çözecektir.

İnsaflarına kalmış. Ben söylenen her şeyi yapmama rağmen hiçbir şey olmadı. Bir yerden sonra kendileri fark edip getirdiler ama ne hikmetse bende ve çevredeki birkaç dairede hala ADSL altyapı mevcut. VDSL veremiyorlar.
Fiber olan bina ile aramızda 1 km falan var.
Ne güzel yan daireymiş o öyle.

Bu sene bizim binaya 50 metre ya olan ya olmayan uzaklıktaki yere hükümet binası yapıldı. Hükümet konağına fiber çekildiğini öğrendim. Peki bizim binaya fiber çekildi mi? Hayır.

İnsaflarına kalmış. Ben söylenen her şeyi yapmama rağmen hiçbir şey olmadı. Bir yerden sonra kendileri fark edip getirdiler ama ne hikmetse bende ve çevredeki birkaç dairede hala ADSL altyapı mevcut. VDSL veremiyorlar.

Ne güzel yan daireymiş o öyle.
Zaten ben yan daire yazmadım. Moderatörler değiştirmiş. Aynı bulvar üzerindeyiz.

Apartman veya sitedeki insanları gaza getirip. Dilekçe ile imza toplayıp. En yakın Telekom ilçe müdürlüğüne ver. Benim de site neredeyse sana yakın yapım yılı. Tek dilekçe sitemize fiber gelecek. Denemekten zarar gelmez. İnat edeceksin ki getirsinler.

Apartman veya sitedeki insanları gaza getirip. Dilekçe ile imza toplayıp. En yakın Telekom ilçe müdürlüğüne ver. Benim de site neredeyse sana yakın yapım yılı. Tek dilekçe sitemize fiber gelecek. Denemekten zarar gelmez. İnat edeceksin ki getirsinler.
Türk Telekom önerenlerin kellesini alan cicikuş. 😀

Binanda hat yoksa gelmez. Ancak talep oluşturursanız bir ihtimal.

Bina eski ise ihtimal daha da düşer.
Selim hocam MSI notebook hakkında önemli bir soru sormam gerekiyor da size ulaşacak bir yer bulamadım. LinkedIn üzerinden cevaplayabilir misiniz eğer başka bir platform yoksa ulaşabileceğim?

Arkadaşlar başlıkla alakasız ama kusura bakmayın, yazmam gerekti. Hepinizden özür diliyorum.

En yakın Telekom ilçe müdürlüğüne ver.
İşin ikinci komik noktası, bizim sokakta yer almakta olan Türk Telekom ilçe müdürlüğü 7 yıl önce dank diye kapıya kilit vurdu. :D
Aynı binanın yan kapısından girilen PTT hala faal ama.

XXX TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ (BAĞLI OLDUĞUNUZ) ERİŞİM PLANLAMA BİRİMİNE;
X X ADRESİNDE İKAMET ETMEKTEYİZ. AŞAĞIDA ABONE NUMARALARI EKLENMİŞ OLAN DAİRE SAKİNLERİ OLARAK BİNAMIZA KADAR FİBER UYGULAMASI TALEP ETMEKTEYİZ. KONUYLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME TALEP EDERİZ. X KİŞİYİ VEKİL TAYİN EDERİZ, ALTYAPI TEMİN SÜRECİNİ TAKİP EDEBİLİR.
MUHATAPLAR İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA
VEKİL TAYİN EDERİZ İSİM SOYİSİM İRTİBAT BİLGİSİ İMZA

Bu dilekçeyi apartman sakinleri ile doldurarak bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne verin. 2 hafta içerisinde size dönüş yapacaklardır. Eğer talebiniz onaylanırsa azami 180 gün içinde binanıza fiber altyapı gelmiş olacaktır. İyi şanslar.

Kaynak: DH Forum, XpressMusic34

Bu dilekçeyi apartman sakinleri ile doldurarak bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne verin.
O siteye göre bağlı olduğum Türk Telekom müdürlüğü buymuş:
Belirtilen arama sonucuna uygun ofis/mağaza bulunamadı.

Mükemmel ya. :D

Geri
Yukarı