Yan hesap VAC ban yerse ana hesap ban yer mi?

Yetenekliyim diye birşey söylemedim. İyi olsam neden hile açayim zaten?
Şaka mısın sen güzel kardeşim. Az oynamaya yeltensen zaten oyunun basit olduğunu anlarsın.
Sizin gibiler yüzünden ben kaç kere Rank düştüm. Hem yaptığın şeyin günah olduğunun da farkında mısın? Millet stres atmak için oyuna giriyor daha kötü oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile kullanmayan birisiyim ama benim için oyunu zevkli kılan karşısı kudurup çaresizce bana küfür edince çok zevkli geliyor. Çünkü çıldırdığını, sinir dolduğunu, duvarlarını yumruklamak istediğini, içindeki öfkeyi hissediyorum.
Böyle şeylerden zevk 10 yıl önce Wolfteam oynarken bırakmıştım herhalde . Bence böyle şeyleri fazla kafanda kurma 😂 oyundan zevk almaya bak.

Hile kullanmayan birisiyim ama benim için oyunu zevkli kılan karşısı kudurup çaresizce bana küfür edince çok zevkli geliyor. Çünkü çıldırdığını, sinir dolduğunu, duvarlarını yumruklamak istediğini, içindeki öfkeyi hissediyorum.
Ben de böyle yapıyorum ama oyunun şartları ile yapıyorum. Yani hile açmıyorum, onun yerine P90 alıyorum adamlar zaten sinir krizine giriyor. Tabi hileciler kadar sinirlenmezler ama bu da bir şey :D.

bu konuda da bir hileci arkadaşımız enjekte ettiği hileden virüs kapmış mı onu soruyor, lütfen yardımcı olalım.

Arkadaşlar ben hileci birisi değilim. Açmam da saçmalıktı doğrusu olayı detaylıca size anlatmak istiyorum;
Arkadaşım hile kullanıyor ve realde arkadaşız, çok ısrar ettiği için indirdim. 3 maç oynadık, yan Card'a açtım daha sonra sildim hileyi, userdatayı falan sil diyor herkes, ayrı bir şey diyordu. Hile kalıntılarını silmem için direkt CS:GO'yu sildim, baştan yükledim. Antivirus programı da indirdim, bir şey bulmadı, yan çarım VAC yer mi bilmiyorum hiç report aldıgımı düşünmüyorum. 3 maç attım legittim fakat diyelim ki yedi, real hesabım yer mi? 5000 saatim var, rankım supreme hile kullanmama gerek yok fakat arkadaşın zoruyla kendisi yeni CS:GO'da. Yan Carda açtığım hesap bilgilerimin realiyle hiçbir alakası yok bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı