Yan yatan kasa hasar görmüş müdür?

Eki Görüntüle 1400327

Arkadaşlar, görsel olarak anlarsınız diye düşünüyorum :D. Kasam yerden 5 cm civarı yukarıda. Misafir çocuğu oyun oynarken sandalye ile dönerken kenarından çarpıyor ve kasa 2. şekildeki gibi yan yatıyor. Oraya çizmedim ama kasa yazıcının üstüne doğru düşüyor. Çocuk da hemen ayağıyla tutuyor. Yani zemine boylu boyuna yapışmıyor. Ben hemen kasayı kaldırdım, etrafını kontrol ettim çizik kırık falan var mı diye, ardından kullanmaya devam ettim. Ama içime kurt düştü. Sanki bir yavaşlık var gibi seziyorum. Sizce bir şey olmuş mudur? Bu arada masam bu kadar büyük değil çizim yeteneklerim bu kadarına izin veriyor :D

Misafir çocuğunun ailesine şikayet et bir şey olduysa vermek zorundalar
Ah şu misafir çocukları ya :D

Yan komşu benim PlayStation 5'imi kırmıştı yenisini aldırdım.

HDD kullanmıyorsan bir şey olmamıştır. HDD kullanıyorsan bad sector taraması yap. Temiz çıkarsa sorun yok. Bir de kabloları kontrol et yerinden çıkan bir şey var mı diye. Soğutucuyu da.
Yapayım hocam. Sağolun.
Şu misafir çocuklarını odanıza sokmayın işte. Bırak kilitle kapıyı çalar çalar gider.
Hocam annem getirdi oynasın çocuk diye kıramadım.
Kapanma ya da ekranda karıncalanma olmadıysa sorun yoktur. Ama içiniz rahat etmezse kapağı açıp kontrol edin.
Yok öyle bir şey olmadı. Yataktaydım ben düşme sesi geldi hemen koştum yerine koydum işte. Ekranda bir şey yoktu.

Hocam annem getirdi oynasın çocuk diye kıramadım.

Benim de başıma geldi. Çocuk geldi kasanın hava deliklerinde tornavidayı soktu. Sistem mahvoldu. Ailesine söyledik kendini üste çıkarmaya çalıştı.
İşlemci sıcaklıklarınızı kontrol edin. Belki CPU fan sarsılma esnasında gevşemiş olabilir.

Aslında öyle fakat TR şartlarında aldırmak benim içime rahatsızlık verir yine de tabii ki üzülürüm ve sinirlenirim ama yani öyle düşünüyorum.

Misafir çocuğunun ailesine şikayet et bir şey olduysa vermek zorundalar.

Yan komşu benim PlayStation 5'imi kırmıştı yenisini aldırdım.

Aslında öyle fakat TR şartlarında aldırmak benim içime rahatsızlık verir yine de tabii ki üzülürüm ve sinirlenirim ama yani öyle düşünüyorum.

O taraftan bakılınca mantıklı ama çocuğunada eğitim verirsin yani aslında vereceksin bir 5-10 yıl kölelik yapıp öyle ödiyecek borcunu ailesine yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı