Yandex.disk kayıt edilen dosya değişti

AidenPearce

Hectopat
Çektiğim fotoğrafları bilgisayardan düzenledikten sonra hem yedeklemek, hem de telefon uygulamasından indirip telefona aktarmak için Yandex.disk kullanıyorum. Telefonum Redmi Note 8. Normalde Yandex.disk ile kaydettiğim fotoğraflar galerimde Yandex.disk isimli klasöre kayıt oluyordu. Bu sayede fotoğraflar düzenli bi şekilde organize olmuş oluyordu. Az önce yeni fotoğrafları aktarırken Yandex.disk_01 diye bir klasöre kaydetti. Garip olan şey bu klasörde eski fotoğraflar da var. Ama yeni kaydettiğim fotoğraflar mevcut olan Yandex.disk klasörüne gelmedi. Defalarca denedim ama Yandex.disk_01 klasörüne kaydedip duruyor. Bu klasörü de ana sayfaya veya albümlerde başa iğneleyemiyorum. Bunu nasıl çözebileceğimi bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen uygulama güncellediğinde paket adı değişti, ya da ana klasörünü eski uygulamaya ait olarak gördüğü için yeni klasör açma gereği duyuyor. SD maid vb bir program ile sistemi temizleyin Yandex diskin kalıntılarından kurtulun (bunu yapmadan önce Yandex.disk uzantılı tüm klasörleri ve Yandex diski silin) ve diski tekrar kurup deneyin.

Geri
Yukarı