Yandex güvenilir midir?

oyunmaker1

Picopat
Yer
patates tarlası
Yandex browser kullanıyorum güvenlik açıkları var diye duydum. Görünüm olarak bence Chrome ve Opera'dan güzel.
Zaten birkaç hafta önce Opera GX'ten Yandex browsera geçtim Yandex browser güvenli midir?

Noldryrruss

Femtopat
Makaleler
1
Yer
Hayfa, İsrail
Bu kadar ince ayrıntılara takılmanıza gerek yok. Alt tarafı tarayıcı. Hangisini kullanmak istiyorsanız onu kullanın. Tarayıcı yüzünden kimin başı belaya girmiş bu güne kadar.

Khajz

Decipat
Opera, Yandex, Google, Bunların hepsi verilerinizi satıyor burada sırf Linus'tan ya da başka büyük kanallardan gördüler diye sürekli Operaya laf söylüyorlar tüm büyük şirketler yapıyor bunu, Google Amerika'ya Opera Çin'e satıyor, hangisi daha güvenilir? İkisi de değil. Çok fazla gizlilik istiyorsanız Brave+Duckduckgo kullanın ki duckduck da gizlilik ayarı yapmanız gerek yoksa o da gönderiyor.

Dyean

Centipat
Makaleler
3
Veri satmayan bir tarayıcı istiyorsanız açık kaynaklı bir tarayıcı kullanın, Pale Moon güzeldir mesela.

Dalenn

Picopat
Yer
Undertale Fanlarını Tokatlıyor
Opera, Yandex, Google, Bunların hepsi verilerinizi satıyor burada sırf Linus'tan ya da başka büyük kanallardan gördüler diye sürekli Opera'ya laf söylüyorlar tüm büyük şirketler yapıyor bunu, Google Amerika'ya Opera Çin'e satıyor, hangisi daha güvenilir? İkisi de değil. Çok fazla gizlilik istiyorsanız Brave+DuckDuckGo kullanın ki duckduck da gizlilik ayarı yapmanız gerek yoksa o da gönderiyor.

Google yıllardır var olan bir tarayıcı ve şahsen Google'nin yaptığı işi beğeniyorum. Google verilerimi alsın helal de olsun. Ama dandik bir Çin markası verilerimi almasın.

aidenn

Decapat
Makaleler
1
Yer
One WTC
Evet kat kat güvenlidir ama verilerinin sattığı gerçeğini değiştirmez bu durum.
Verileri her şirket satıyor.
Google yıllardır var olan bir tarayıcı ve şahsen Google'nin yaptığı işi beğeniyorum. Google verilerimi alsın helal de olsun. Ama dandik bir Çin markası verilerimi almasın.
Hocam çok boş bir mesaj bu.
Veri satışı hiç bir zaman iyi değildir Google iyi bir iş yapsa da.

Yukarı