YandexMoney / YooMoney para transferi yapılamıyor

Doruk sarp

Hectopat
Yaklaşık 2 3 aydır yoomoney hizmetini vk.com üzerinden alışveriş yapmak için aktif kullanıyorum fakat dün aynı şekilde paramı sıkıntısız yatırdıktan sonra alışveriş yapmaya çalıştığımda benden pasaport bilgilerimi istediler. Ben Türk vatandaşı olduğum için pasaportum yok. hesabımda yüksek bir miktarda para kaldı. Kredi kartıma geri çekemiyorum. Geri çekmeye çalıştığımda da pasaport bilgileri istiyor. Ne yapmam gerekiyor? Desteğe yazdım, orada da pasaportun fotoğrafını istiyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

resim_2021-03-28_124428.png

Yaklaşık 2 3 aydır yoomoney hizmetini vk.com üzerinden alışveriş yapmak için aktif kullanıyorum fakat dün aynı şekilde paramı sıkıntısız yatırdıktan sonra alışveriş yapmaya çalıştığımda benden pasaport bilgilerimi istediler. Ben Türk vatandaşı olduğum için pasaportum yok. Hesabımda yüksek bir miktarda para kaldı. Kredi kartıma geri çekemiyorum. Geri çekmeye çalıştığımda da pasaport bilgileri istiyor. Ne yapmam gerekiyor? Desteğe yazdım, orada da pasaportun fotoğrafını istiyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 944717

Hocam, yukarıda "Rus pasaportun yoksa form kabul edilmez." yazıyor.
Yapacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Eskiden Yandex Money'den alışveriş yapardım. Bir süre sonra benden de pasaport istedi. Biraz araştırma sonucu sahte bir pasaport yazarak, pasaportun sahteliği anlaşılmadan hızlı bir şekilde hesaptaki tüm paranın harcanabildiğini öğrendim. Belki işe yarayabilir. Linkte nasıl yapılacağı mevcut. Yandex money de 70 ruble var bunu payeer hesabıma nasıl aktarabilirim » Sayfa 1 - 1
Not: Pasaportun geçersiz olduğu anlaşılınca hesabınız kapanabilir.

Eskiden Yandex Money'den alışveriş yapardım. Bir süre sonra benden de pasaport istedi. Biraz araştırma sonucu sahte bir pasaport yazarak, pasaportun sahteliği anlaşılmadan hızlı bir şekilde hesaptaki tüm paranın harcanabildiğini öğrendim. Belki işe yarayabilir. Linkte nasıl yapılacağı mevcut. Yandex money de 70 ruble var bunu payeer hesabıma nasıl aktarabilirim » Sayfa 1 - 1
Not: Pasaportun geçersiz olduğu anlaşılınca hesabınız kapanabilir.
hocam her yolu denedim ama gerçekten yapamadım yaptığınız pasaport bilgileri elinizdeyse verebilir misiniz?

"Numbers “45” – code of the Moscow city
Numbers “02” – 2002, the year of passport issue
Numbers “573482” – passport serial number."
Ad soyad kısmınada rus karakterlerle rastgele bi isim yaz. Ben bu şekilde yapıyordum. Şuan nasıldır bilemiyorum.
Alttan 3. kutucuğa 45 02 573482 yazacaksınız. Onun altındaki yere 2002 yılından bir doğum tarihi mesela 01.05.2002. onun altındaki kısmı bilmiyorum. Yukarda zaten doğum yeri ve ad soyad istiyor galiba.
Alttaki kısmın ne olduğunu bilmiyorum ama şu şekilde doldurmanız gerekiyor. Ad, soyad ve ikinci isimi Rusça yazmayı unutmayın.(Latin alfabesini kabul etmez.)
Screenshot_1.jpg

Son düzenleme:
"Numbers “45” – code of the Moscow city
Numbers “02” – 2002, the year of passport issue
Numbers “573482” – passport serial number."
Ad soyad kısmınada rus karakterlerle rastgele bi isim yaz. Ben bu şekilde yapıyordum. Şuan nasıldır bilemiyorum.
Alttan 3. kutucuğa 45 02 573482 yazacaksınız. Onun altındaki yere 2002 yılından bir doğum tarihi mesela 01.05.2002. onun altındaki kısmı bilmiyorum. Yukarda zaten doğum yeri ve ad soyad istiyor galiba.
Alttaki kısmın ne olduğunu bilmiyorum ama şu şekilde doldurmanız gerekiyor. Ad, soyad ve ikinci isimi Rusça yazmayı unutmayın.(Latin alfabesini kabul etmez.)
Eki Görüntüle 944898
her şeyi dediğiniz gibi yaptım ama hala kabul etmiyor maalesef çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-28_162055.png
    resim_2021-03-28_162055.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 70

Yeni konular

Geri
Yukarı