Yanlış bilgilendirme uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün bilgisiz bir sözde "süper moderatör" tarafından nasıl 1 gün ban yediğimi anlatacağım. Öncelikle şu postun konu sahibinin yazdığı şeyi okumanızı rica ediyorum;

Post: CS:GO Overwatch Ban'ı Kalkar mı? - Technopat Sosyal

Okudunuz değil mi? Evet şimdi başıma gelen olayı anlatayım SS'leri ile birlikte. Konuyu okuyup geldiyseniz adamın ne dediğini anlamışsınızdır zaten. Ben de olay hakkında bilgi sahibiyim ve adama yardımcı olmak amacıyla çok düzgün bir şekilde adama ne yapması gerektiğini ve banının açılabileceğini söylüyorum. Altta SS'i mevcut.

SS-1;
Adsız.png

Evet gördüğünüz gibi birçok arkadaşımın başına gelen, yeri geldiğinde bazı youtuberlarda şahit olduğumuz, yeri geldiğinde kendimizin başından geçen ve geçebilecek bir olay ower'dan ban yemek. Ama bilgisiz "süper" moderatörümüz bilgi sahibi olmadığı için ban yiyen biz.
Öncelikle şu konuya açıklık getirmek istiyorum sayın "süper moderatör" @261538
Anladığım kadarıyla konu hakkında bilgin yok. Owerdaki müfettişler çok fazla görülmese de troll seçim yaptığı için, şans faktörünü düşünmeyip yanlış seçim yaptığı için, kendisinden iyi oynayan herkese hile dediği için (bazılarından bahsediyorum) çok az görülse de owerdan haksız ban yedirebiliyor. Steam'e İngilizce bir şekilde düzgün bir mail atarsan biraz uzun bir süre zarfında olsa bile geri dönüş yapıcaklar. Örnek olarak bir youtuber var adını vermiyorum prim vs olmasın diye ve arkadaşlarım var başına bu olay gelen. Yani diyeceğim şudur eğer gerçekten hile kullanmayıp ban yediysen owerdan kalkma ihtimali var.

Not: Bir şüpheliyi 10 kişi izliyor ve ortalama cevaba göre ban atılıyor ama dediğim gibi çok nadirde olsa bu mümkün bir olay.

Kısaca özetlemek gerekirse bilgi sahibi olmayan bir moderatör tarafından adama verdiğim cevap 'yanlış bilgilendirme' olarak seçiliyor ve 1 gün ban yiyorum. Umarım gereği yapılır.

Ban atıldığının kanıtı;
Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uzun uzun yazmayacağım kısa ve net olacak. Öncelikle konuyu anlayamamışsınız hala ve defalarca okumuşsunuz.

sonra bir el hile biriyle el girdiğimi hatırladım. Onun verdiği infolar doğrultusunda bazen prefire bazen kapı arkası vuruşlar yaptım
sırf 1 el hile biriyle girdim diye.

Banın kalkacağını savunuyorsunuz inatla o zaman neden bu güvenlik sistemi var? Ortada yanlışlıkla yenmiş bir ban yok. Oyuna tekte girmemiş, grup olarak hileli adam ile girmiş. "Random prefire" atacaksın, duvar arkası vuracaksın hile profili çizeceksin sonra izlenip ceza alacaksın sonra bu ban kalkacak öyle mi? O zaman biz boşuna oynuyoruz bu oyunu, bir tane hile hesap bulup yanımıza koyalım sadece "info" versin oyun kazanalım, nasıl olsa sadece "info" verecek, bizde hile yok zaten biz niye ceza alalım değil mi?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı