Yanlış ekran kartı sürücü yüklendi

BlackAxe

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartını hatalı yükledim Windows 8 desteklenmiyormuş artık. Birkaç yöntem ile yüklemeyi denedim sonucunda hatalı yüklendi ve mavi ekran veriyor sürekli içindeki birkaç dosyayı alıp format atacağım ama bu durumda nasıl dosyaları alacağım bilmiyorum. Şifre soruyor ben şifre falan hatırlamıyorum. Şifreyi bu durumda sıfırlayabilir miyim? Veya dosyaları CMD ile alma şansım var mi aşağıda görselleri ekleyeceğim.
Resimde kurtarma sürücüsü dediği yere format flash belleğini taksam dosyalar kaybolmadan Windows ekranı gelir mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20200714-WA0003.jpg
    IMG-20200714-WA0003.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG-20200714-WA0005.jpg
    IMG-20200714-WA0005.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Windows gelmiyor DDU kullanamıyorum ayrıca DDU kullanılmıyor daha önce denedim.
Attığım resimdeki kurtarma ekranında format flash belleğini taksam açılma ihtimali var mı?

Şifre dediğiniz bu videodaki gibi ise bu şekilde onu atlatabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekranda Sorun Gider kısmına girip Güvenli Mod'da başlatın sistemi. Güvenli Mod'da ekran kartı sürücüsü başlatılmaz, sistemden görüntü alabilirsiniz. Ardından bir yükleme noktası varsa Sistem Geri Yükleme ile geri dönün, yoksa DDU ile sürücüyü kaldırın. Ardından sistemi yeniden başlatıp uygun sürücüyü kurun.

Şifreyi hallettik bu sefer kurtarma sürücüsü istiyor güvenli modu deniyorum şu an.
Teşekkürler güvenli modda açmayı başardım oradan ya Driver'ları kaldırırım ya da dosyaları alıp format atarım herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı