Yanlış gözüken dosya boyutu

ugur3232

Kilopat
Merhabalar, bilgisayarıma format atmak için dosyaların yedeğini aldım ve dosyanın boyutuna baktığımda 187 GB yazıyordu fakat içindeki 4 tane dosyanın boyutuna baktığımda 66,9 GB yazıyordu. Bu bir bug mudur? 187 GB gerçekten kaplıyorsa ne yapabilirim?
399484
399485

Konumu gizlemenize gerek yoktu ona göre yönlendirecektim. Dosyanın içerisinde gizli dosya olabilir.

Komut istemini yönetici olarak açın. Ardından dosyanın olduğu konumu kopyalayın. Aşağıdaki kodları girin.

cd DOSYA_KONUMU
attrib -h -r -s /d

Komutlardan sonra farklı dosyalar geldiyse onların boyutları da dahildir.

Zor geliyorsa ID ve şifre paylaşırsanız Teamviewer ile bağlanabilirim.

399490
Nasıl azaldı o kadar gb?
Konumu gizlemenize gerek yoktu ona göre yönlendirecektim. Dosyanın içerisinde gizli dosya olabilir.

Komut istemini yönetici olarak açın. Ardından dosyanın olduğu konumu kopyalayın. Aşağıdaki kodları girin.

cd DOSYA_KONUMU
attrib -h -r -s /d

399493
Dosyanın boyutu azaldı fakat burda hala aynı gösteriyor

Bu akımda geldi :)

Bu akımda geldi :)
Bişeyler yaptım, dosya 14,9gb oldu şükür hocam sizinki de enteresanmış gerçekten :)
Teamviewer indirin kurun ID ve şifre paylaşın.
Başka bir yerden id ve şifre yazayım facebook'unuz var mı?

S6 telefonumdan thinkpad e aktardığım fotoğraflar hem açılmıyor hem de her bir fotoğraf boyutu 13.7 GB görünüyor. ayrıca dosyaların üzerinde ok işaretleri var ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 2019_11_28_10_48_21_Window.jpg
    2019_11_28_10_48_21_Window.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 106
  • 2019_11_28_10_49_26_.jpg
    2019_11_28_10_49_26_.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 88

cd DOSYA_KONUMU
attrib -h -r -s /d

bende aynı sorun oldu telefondan bilgisayara yedekledim şuan dosya 93 TB görünüyor yardımcı olabilir misiniz

Geri
Yukarı