Yanlış IBAN'a gönderilen havale geri gelir mi?

Ama isim yanlış olunca nasıl aktarıyorlar aklım almıyor.
26 tane rakam var onu doğru yazman yeterli.
Mantıksız değil
Bugün Tunus, Yunus
Yarın İbrahim,Ibrahim
Haftaya Ömer,Omer olabilirdi.

Ismim İbrahim KEŞEN.
Benim IBAN'ın 26 rakamı doğru yazın.
Ister İbrahim kEŞAN.
Ister İbrahim KESEN yazın para yine gelir.

Son düzenleme:
Para doğru kişiye gitmiş. Bankayı aradık adama gitmiş para ama itiraz ediyor. Telefonda tehdit falanda etti. Para gitti adamda para yarın savcılığa vereceğiz.

IBAN doğru olsa dahi, isimde bir harf bile hatalı olsa para hesaba geçmez, bir süre sonra iade olur. Daha önce bir harf hatasını yaşadım iade oldu. Banka ile görüştünüz ve para Tunus olarak yazıdığını ibana aktarıldı onayo veriyor mu, kesin mi bu bilgi.

Hesaba yatan parayı kolay geri alamazsın. Bankaya danışınca ne dedi?
Karşı bankaya danışınınca bana para hesaba aktarılmış gönderdiğiniz anda dedi. Ama adam bana para gelmedi bize dedi. Elimde kanıt var paranın adama gittiğinde dağir. Adamı aradım dedi yanlış ibana para atmışsınız falan dedi.

Hesaba yatan parayı kolay geri alamazsın. Bankaya danışınca ne dedi?

Karşı bankaya danışınınca bana para hesaba aktarılmış gönderdiğiniz anda dedi. Ama adam bana para gelmedi bize dedi. Elimde kanıt var paranın adama gittiğinde dağir. Adamı aradım dedi yanlış ibana para atmışsınız falan dedi.

IBAN doğru olsa dahi, isimde bir harf bile hatalı olsa para hesaba geçmez, bir süre sonra iade olur. Daha önce bir harf hatasını yaşadım iade oldu. Banka ile görüştünüz ve para Tunus olarak yazıdığını ibana aktarıldı onayo veriyor mu, kesin mi bu bilgi.

Akbank Mersin mezitli şubesini aradık IBAN'ı verdik para hesaba aktarılmış dendi. Bende anlamadım.

Dava açın bakalım inkar edebilecek mi :D böyle olan çok durum var hatta haberlere bile çıktı mahkemelik olursan seve seve verecek yani çünkü bankanın verdiği delilde para adamın hesabında. İnkar etse bile somut delil hakim için yeterli.

Savcılığa gideceğiz zaten bugün.

Dava açın bakalım inkar edebilecek mi :D böyle olan çok durum var hatta haberlere bile çıktı mahkemelik olursan seve seve verecek yani çünkü bankanın verdiği delilde para adamın hesabında. İnkar etse bile somut delil hakim için yeterli.

Bana attığı sahte linkide kapatmış.

Geri
Yukarı