Yanlış mail ile sipariş verme

Enesylm4z

Hectopat
Daha fazla  
İtopya üzerinden yaptığım siparişte yanlış maili girmişim. Siparişi verdikten sonra mailimi düzelttim de bir sıkıntı çıkar mı acaba?
İtopya'ya da mail attım dönerler mi bilmiyorum.
Yanlış girdiğim mail adresine mail atmaya çalıştım fakat atılmıyor. Hesap kullanılmıyor olabilir mi?

Maili düzelttiysen bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İtopya'yı arayıp yine de sor istersen. İçin rahat değilse siparişini iptal ettirip tekrar sipariş verebilirsin.

Maili düzelttiysen bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İtopya'yı arayıp yine de sor istersen. İçin rahat değilse siparişini iptal ettirip tekrar sipariş verebilirsin.
Mailimi siparişten sonra düzelttim ama bir sıkıntı olur mu diye içime kurt düştü.
Mailine siparişim giden şahıs kargomu falan alamaz değil mi?

Alamaz fakat fatura veya kargo takip numarası maile gidiyor olabilir.
Bunlar bir sıkıntı yaratır mı peki?
Alamaz tabi ki de bir sikinti olmaz zaten itopya maillere geri donmuyor sizin siparise bakmalari da nerden baksan 1 hafta surer o yuzden rahat ol :)
Yanlış girdim diye bi korku var şimdi içimde, hiç yanlış girmemiştim de umarım bir şey olmaz ya.
Sipariş maillerim falan oraya gidecek sıkıntı çıkartmaz değil mi?

Bunlar bir sıkıntı yaratır mı peki?

Yanlış girdim diye bi korku var şimdi içimde, hiç yanlış girmemiştim de umarım bir şey olmaz ya.
Sipariş maillerim falan oraya gidecek sıkıntı çıkartmaz değil mi?
Çikmaz hocam zaten 2 tane mail geliyor siparis alindi ve kargoya verildi diye onlar da bir işe yaramiyor itopya uzerinden o bilgulere ulasabilirsin

Yaratmaz. Zaten kargo sana geldiğinde fatura zaten eline geçecektir.
Siparişim daha kargoya falan verilmedi. Mailimi de kendi mailim yaptım belki kargo numarasını falan bana atarlar mail olarak. Hep bi korku var ya şu an yanlış girdim diye.
Çikmaz hocam zaten 2 tane mail geliyor siparis alindi ve kargoya verildi diye onlar da bir işe yaramiyor itopya uzerinden o bilgulere ulasabilirsin
O bilgilerle bir şey yapamadığı sürece sıkıntı olmaz da yapabilirse diye korkuyorum sadece.

Siparişim daha kargoya falan verilmedi. Mailimi de kendi mailim yaptım belki kargo numarasını falan bana atarlar mail olarak. Hep bi korku var ya şu an yanlış girdim diye.

O bilgilerle bir şey yapamadığı sürece sıkıntı olmaz da yapabilirse diye korkuyorum sadece.
Brom korkmana gerek yok :D hiçbişey olmaz takma kafana

Geri
Yukarı