Yanlış renk mouse pad sipariş etmişim

Linkini atsan yeter.

Benim istediğim bu idi ;

1652876867481.jpeg

Yanlışlıkla Sipariş Ettiğim de Bu ;

1652876901638.jpeg

Güncelleme : Ürün Kargo da olduğu halde satıcı şimdi mesaj attı, istediğim ürünü değiştirmişler.

Hocam satıcıya özelden yaz yeniden göndersin veya iptal ettirin.
Satıcıya yazdım. Ama yazdığım da gönderi kargoya verilmişti zaten. Satıcı siparişiniz değiştirilmiştir diyor. Ama ürün kargodayken nasıl sipariş değişebilir ki ? Acaba öylesine mi dedi ? Yoksa kargo da ki ürünü alıp, benim istediğimi mi koydular ? Bilemiyorum. :(

Satıcıya yazdım. Ama yazdığım da gönderi kargoya verilmişti zaten. Satıcı siparişiniz değiştirilmiştir diyor. Ama ürün kargodayken nasıl sipariş değişebilir ki ? Acaba öylesine mi dedi ? Yoksa kargo da ki ürünü alıp, benim istediğimi mi koydular ? Bilemiyorum. :(
Hocam sahibinden mi alıyorsunuz? yanında param güvende ve tik varsa paranızı alabilirsiniz.

Belki görmüştür fakat kargoyu değiştirip sonradan yollayıp size yazmıştır hocam.

Geri
Yukarı