Yanlışlıkla Ankara MSÜ harp okulunun işletimini sahiplendim

Arkadaşlar, internette üniversitelere bakarken Ankara MSÜ harp okulunun işletimini sahiplendim ve askeri olduğu için eğer önemli bir şeyse şakaya gelmeyebilir. Bunu nasıl hallederim? Hemen bir yardıma ihtiyacım var.
Hayirli olsun. Şaka bi yana öyle he diyince olmasi saçmalik. Sen tam olarak ne yaptin biraz açsana.

Nasıl sahiplendiniz ki?
İşletimini mi sahiplendiniz?
Google'da böyle bir saçmalık var. Bu benim işletmem dediğinizde bazı yerlerde hiçbir şey sormadan kabul ediyor. İsterseniz Google'da görünen ismini ya da telefon numarasını falan değiştirebiliyorsunuz. Okuduğum lise de benim işletmem olarak görünüyor. Her yerde olmuyor ama bazı yerler nedense kabul ediliyor.

Hayirli olsun. Şaka bir yana öyle he deyince olmasi saçmalik. Sen tam olarak ne yaptin biraz açsana.

İşletimi nasıl sahiplendiniz hocam öylece veriyorlar mı?

Nasıl sahiplendiniz ki?

İşte bende anlamadım sadece yanlışlıkla işletmeyi Sahiplen'e bastım ve şu an benim üzerime konumunu saatlerini telefon numarası veya herhangi bir şeyi değiştirebiliyorum.

Google'da böyle bir saçmalık var. Bu benim işletmem dediğinizde bazı yerlerde hiçbir şey sormadan kabul ediyor. İsterseniz Google'da görünen ismini ya da telefon numarasını falan değiştirebiliyorsunuz. Okuduğum lise de benim işletmem olarak görünüyor. Her yerde olmuyor ama bazı yerler nedense kabul ediliyor.

Evet ne yapmam gerekiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı