Yanlışlıkla Twitch sub aldım

Jeazen.exe

Centipat
Daha fazla  
Bugün Twitch Prime ile yanlışlıkla sub aldım nasıl iptal ettireceğim? Normal sub değil bakın Twitch Prime. İptal ettirme yoksa sonraki ayda mı ona sub olacak yoksa Prime subları 1 aylık geçerli mi?

Amazon Prime ile bir yayıncıya ücretsiz abone olunuyor zaten bildiğim kadarıyla. En son öyleydi çünkü.
Abonelik ayarlarından iptal edersen abonelik devam etmez.

Amazon Prime ile bir yayıncıya ücretsiz abone olunuyor zaten bildiğim kadarıyla. En son öyleydi çünkü.
Abonelik ayarlarından iptal edersen abonelik devam etmez.

Ben zaten Free'ye sub oldum ama sonraki ayda otomatik olarak ona mı sub oluyor? Yani sonraki ay başkasına Free olarak sub olabilir miyim?
Arkadaşlar yanlış anlamışsınız ben Amazon Prime mı iptal etmek istemiyorum ben yanlışlıkla Twitch'te birine Prime ile sub oldum sonraki ay tekrar mı ona Free olara sub olmaya devan edecek yoksa sonra ki bitecek mi eğer bitecekse sonraki başkasına sub olabiliyor muyum.

Ben zaten Free'ye sub oldum ama sonraki ayda otomatik olarak ona mı sub oluyor? Yani sonraki ay başkasına Free olarak sub olabilir miyim?

Direk olmuyor, yayıncının sayfasından istediğin birisine olabilirsin Twitch Prime linkine tıkladığında diye biliyorum ama tıkla ya da tıklama parayı bir sonraki ay parayı çekiyor iptal etmezsen.

Sonraki ay Free-sub olunmuyor sanırım, parasını çeker. O olay sadece 1 seferlik.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı