Yanlışlıkla USB girişine kulaklık jack'ı soktum

SamuraiSechs

Decapat
Merhabalar. Yanlışlıkla Laptop'un USB girişine kulaklık Jack'ı soktum. Jack'ı çıkarana kadar kulakıltan garip bir ses geldi Laptop'daki bazı ışıklar yanıp söndü(harici klavye mouse dahil) 1 2 saniye içereisinde geri çıkardım. Şu an laptop da ve USB de sorun yok gibi gözüküyor ama yine de sıkıtı olur mu diye sormak istedim. Bir de bu USB'ye telefon falan taksam sıkıntı olur mu?

Reloading_Data

Hectopat
Merhabalar. Yanlışlıkla Laptop'un USB girişine kulaklık Jack'ı soktum. Jack'ı çıkarana kadar kulakıltan garip bir ses geldi Laptop'daki bazı ışıklar yanıp söndü(harici klavye mouse dahil) 1 2 saniye içereisinde geri çıkardım. Şu an laptop da ve USB de sorun yok gibi gözüküyor ama yine de sıkıtı olur mu diye sormak istedim. Bir de bu USB'ye telefon falan taksam sıkıntı olur mu?

Flash bellek tak. Görüyorsa sorun yoktur. Telefon takarsın bence.

Baş-ül Adam

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Black Mesa
Bir şey olmaz. Ama nasıl soktuğunuzu videolu anlatım çekebilir misiniz? Hocam bu arada tavsiyemdir:
1617626171957.png

Son düzenleme:

Affansen

Decapat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha öncesinde yapmıştım, USB aygıtı tanınamadı dedi başka sorun olmadı. Çalışıyor.

Anlık olarak hata verdi.

Eray Türkay

Kilopat
Makaleler
9

Küçük bir kısa devre oluşmuş sanırım. Sorun yoksa şu an bir şey olmaz.

KS
SamuraiSechs

SamuraiSechs

Decapat
USB girişi ile Jack girişini baya yakın yapmışlar bende bakmadan kulaklığı takmaya çalıştım ve sonuç olarak Jack'i USB girişine soktum :) . Yardımılarınız için teşekkür ederim :)

Yukarı