Yanlışlıkla USB girişine kulaklık jack'ı soktum

SamuraiSechs

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Yanlışlıkla Laptop'un USB girişine kulaklık Jack'ı soktum. Jack'ı çıkarana kadar kulakıltan garip bir ses geldi Laptop'daki bazı ışıklar yanıp söndü(harici klavye mouse dahil) 1 2 saniye içereisinde geri çıkardım. Şu an laptop da ve USB de sorun yok gibi gözüküyor ama yine de sıkıtı olur mu diye sormak istedim. Bir de bu USB'ye telefon falan taksam sıkıntı olur mu?

Merhabalar. Yanlışlıkla Laptop'un USB girişine kulaklık Jack'ı soktum. Jack'ı çıkarana kadar kulakıltan garip bir ses geldi Laptop'daki bazı ışıklar yanıp söndü(harici klavye mouse dahil) 1 2 saniye içereisinde geri çıkardım. Şu an laptop da ve USB de sorun yok gibi gözüküyor ama yine de sıkıtı olur mu diye sormak istedim. Bir de bu USB'ye telefon falan taksam sıkıntı olur mu?

Flash bellek tak. Görüyorsa sorun yoktur. Telefon takarsın bence.

Bir şey olmaz. Ama nasıl soktuğunuzu videolu anlatım çekebilir misiniz? Hocam bu arada tavsiyemdir:
1617626171957.png

Son düzenleme:
Daha öncesinde yapmıştım, USB aygıtı tanınamadı dedi başka sorun olmadı. Çalışıyor.

Anlık olarak hata verdi.

Küçük bir kısa devre oluşmuş sanırım. Sorun yoksa şu an bir şey olmaz.

USB girişi ile Jack girişini baya yakın yapmışlar bende bakmadan kulaklığı takmaya çalıştım ve sonuç olarak Jack'i USB girişine soktum :) . Yardımılarınız için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı