Yanlışlıkla WhatsApp sözleşmesini kabul ettim

Arkadaşlar Telegram geçebiliriz ben gruplar için falan kullanıyorum gayet kullanışlı. Ya da gelin Whatsapp çakması bir uygulama yapalım birlikte. Ama bilgiler gerçekten gizli olacak.

Arkadaşlar Telegram geçebiliriz ben gruplar için falan kullanıyorum gayet kullanışlı. Ya da gelin Whatsapp çakması bir uygulama yapalım birlikte. Ama bilgiler gerçekten gizli olacak.
Basit bir şey değil maalesef hocam. Sınıfla konuşup Telegramı önereceğim. Olmaz derlerse de kullanmam Whatsapp. Avrupa ülkelerinde sorun değil diğerlerine zorla yapıyorlar.

Basit bir şey değil maalesef hocam. Sınıfla konuşup Telegramı önereceğim. Olmaz derlerse de kullanmam Whatsapp. Avrupa ülkelerinde sorun değil diğerlerine zorla yapıyorlar.
Bence gayet basit halam üniversite okuyor. Grupları Telegram içerisinde herkes orada. Telegram geçmek en iyisi. Tabii basit değil kısmına biraz katılıyorum. Çünkü Türk milleti 5 dakikalık bir işe bile üşenen bir yapısı var. D:
Hocam zaten yaptıkları bir şeydi sadece bize yeni söylediler.
Bunu yasallaştırmalarına izin vermem. Zaten bu olaydan başları derde girmişti şimdi bizden istiyorlar senin konuştuklarını satıcam izin var mı diye. Yok kardeşim! Onlara ithafen diyorum. :D

Facebook kullanmıyorum. Whatsapp zaten sınıf grubu için vardı. Bu saatten sonra benden bir şey çalamaz Mark. 😎 😎
Bende sınıf grubunda yöneticiliğim var milleti kontrol ediyorum diye kullanıyordum.
Birine verdim yöneticiliği birini eklemesi için yöneticiliğimi aldı attı beni gruptan😀 bende bu saatten sonra WhatsApp kullanmıyorum.

Arkadaşlar biriniz yardım edin!
İptal edebilme gibi bir imkanımız var mı acaba ?
Mark benim pipimin kaç cm olduğunu öğrenmeden lütfennn!
Derdini seveyim...

WhatsApp'a gir, sonra ayarlar kısımda gir, sonra hesap bölüme gel, aşağıda hesabımı sil olacak.

Tıklayarak hesabını silin.

Arkadaşlar, Zuckerberg gidip de hmm bakalım bu çocuk annesiyle ne konuşmuş diyecek değil. Siz bir istatistik ve elverişli reklam kaynağı olacaksınız sadece. Çok da büyütmeyin yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı