Yanlız kalmaktan korkmak

Plousenhart

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Lise 3.sınıf öğrencisiyim ve kendimi yakışıklı bulmuyorum ve yanlızlıktan korkuyorum.Sizce bu böyle sürermi ? Dışarıdan gülünç gibi görünsede beni korkutan bir durumdur bu.

Yok kardeş. Ne kadar tipsiz olursan ol biri seni buluyor. Ben kimse bana bakmaz diyordum. Lise 1 deyken bir kız bana aşık olmuş öyle gitmiş. Sonra Ask.fm'den, oradan, buradan yazdı. Ben kim olduğunu anladım. Öyle konuşuyoruz. Benden daha tipsiz olamayacağın için şansın daha yüksek. Hem yalnız olmak bence daha iyi. Şu an 10. sınıftayım.

Kendin ol. Şekillere girip saçma sapan tiplere bürünme, her koşul bir kız hayran kalır sana. Kendimden biliyorum :)

Tipim normal ama zayıfım. Kız arkadaşım şimdiye kadar hiç olmadı, yaşım 18. (Geç de değil zaten. Mesela bu yaşta sen bulsan birini %90 ayrılacaksınız. Gerek yok.) Ben de takmıyorum artık olacağı varsa olur, olmazsa da ne yapalım, böyle. Yalnızlıktan kormak normal bir şey bence. Pek takmamaya çalış.

10 dk önce sevdiğim kıza dayanamadım ve Snapchat üzerinden seni seviyorum dedim. Mesajı açtı ama cevap yazmadı halinize şükredin.

Arkadaşlar doğru demiş. Genelde bunlar kısmet işidir olursa illa ki bir zaman olur , olmazsa da olmaz. Ancak emin ol ki evliliğe kadar gidilmeyecek bir ilişkiden ziyade düzgün bir dost daha iyidir.

10 dk önce sevdiğim kıza dayanamadım ve Snapchat üzerinden seni seviyorum dedim. Mesajı açtı ama cevap yazmadı halinize şükredin.
Cesaret etmende iyi bir sey. Geçen yıl hoşlandığım kıza açılamadım. Bu yıl öğrendim ki o da benden hoşlanıyormuş. Benim durum daha da beter [emoji16]

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı