Yaoi/Yuri anime veya manga önerisi

Acaba benim gibi yaoi/yuri okuyan var midir burada? Okuyan varsa onerilerini cok merak ediyorum.
Bende yuri önerileri için google da aeaştırma yapıyodum ben yaoi okuyucusuyum ama yuriyede başlamak istiyorum sana bikaç tane yaoi manga önerebilirim ama çoğusunun yeni bölümleri gelmekte devam ediyor biten manga çok az ben ingilizce okuyorum tr sitelerinde çeviriler çok yavaş geliyo çünkü
Cherry blossom after winter (en sevdiğim çok soft bir manga ama o sahneler 3. Sezonda anca geliyo o yüzden biraz beklemen gerek ama yinede sınuna kadar değer)
Painter of the night (biraz serttir ama çizimleri efsane)
Bj alex
Love is an illusion (sinir krizleri geçirmek istiyosan okuyabilirsin bi tane karakter var anasını satim hayatımda kimseden bukadar nefret etmemiştim okurken ellerim ayaklarım titriyodu ekranı kırmamak için kendimi zor tuttum)
Make me bark(buda çok softtur)
My one and only cat
Yours to claim
My partners tastes and fetishes
Blood bank
A guy like you(ilk başta yaoi sanmıştım ben bunu ama shounen ai olduğunu anladım bitirince ama yinede öneririm çok güzel)
Dear door
K's secret
Daha fazla istersen öneririm ama ilk bunları bitir sonra öneriim bende şuan yuri arayışındayım hadi bakalım

bende şuan yuri arayışındayım
Ichido dake demo koukai shitemasu, Sabishisugite Lesbian Fuzoku Ni Ikimashita Report, Hana ni Arashi ve Citrus oneririm. Aralarindan bir tanesi shoujo ai olmasi lazim fakat genel olarak hikayeleri cok cok iyi. Hatirlarsam daha fazla yazarim.

Ichido dake demo koukai shitemasu, Sabishisugite Lesbian Fuzoku Ni Ikimashita Report, Hanani Arashi ve Citrus oneririm. Aralarindan bir tanesi shoujo AI olmasi lazim fakat genel olarak hikayeleri cok cok iyi. Hatirlarsam daha fazla yazarim.

Bildiğin Türkçesini bulabileceğim yuri webtoon var mı? Varsa yazın.

Geri
Yukarı